eReport.sk
top1 kožka
Štefan Kožka, foto: profimedia

TRAGÉDIA: Zomrel herec Štefan Kožka

V pondelok večer objavil sused nevládne telo slovenského herca Štefana Kožku (66).

Ako prvé priniesli informáciu Topky.sk. Jeho nevládne telo mal nájsť sused v dome v maďarskej Rajke, kam sa presťahoval po rozvode s manželkou, takisto herečkou Zuzanou Skopálovou. O jeho novom bývaní eReport informoval len pred pár dňami. Herec sa sem presťahoval z Rusoviec, kde predtým pár býval. 

Jeho kroky vtedy viedli z Rajky do Rusoviec, do obchodného centra v Petržalke, späť do Rajky, cestou sa zastavil v pekárni, skontroloval schránku a vošiel do domu. Dnes mal možno podobné pochôdzky, ktoré sa, žiaľ, skončili jeho smrťou.

Príčina úmrtia Štefana Kožku zatiaľ nie je jasná. Vie sa len toľko, že mal zdravotné problémy, a to so srdcom. Navyše mal vraj koronavírus. Či bola príčinou úmrtia kombinácia týchto dvoch faktorov, ukáže až pitva.

Správu o hercovej smrti potvrdili viaceré zdroje, medzi nimi aj nemenovaný herecký kolega. Štefan Kožka má na konte množstvo hereckých úloh, ale diváci si ho pamätajú najmä z televíznych seriálov Odsúdené, Pod povrchom, Búrlivé víno a aktuálne z Hornej Dolnej, kde bude určite veľmi chýbať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

TRAGÉDIA: Zomrel herec Štefan Kožka

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: