eReport.sk
top1 kožka
Štefan Kožka, foto: profimedia

Ušiel zo Slovenska: Štefan Kožka má nový domov

Slovenský herec Štefan Kožka (66) našiel útočisko u susedov. Podľa našich najnovších informácií sa presťahoval do maďarskej Rajky. Po škandáloch s alkoholom sa rozhodol stiahnuť do úzadia.

Má nové bývanie! Herec Štefan Koža už nebýva v Rusovciach, kde žil so svojou exmanželkou Zuzanou Skopálovou. Po rozvode sa rozhodol zaobstarať si nový bývanie. Podľa našich informácií našiel nový domov v maďarskej Rajke. Nášmu fotografovi sa tam podarilo známeho herca odfotografovať.

V piatok na obed si vyšiel práve do spomínaných Rusoviec, kam chodieva pravidelne. V petržalskom obchodnom centre Danubia si bol niečo vybaviť. Jeho neskoršie kroky viedli práve do Rajky, kde aktuálne býva. Po ceste sa zastavil v pekárni, skontroloval poštovú schránku a vošiel do domu. Oslovili sme aj samotného herca, ktorý sa vyjadril nasledovne: „Prepáčte. K svojmu novému bývaniu sa nebudem vôbec vyjadrovať. Je to moje súkromie,“ povedal pre eReport.sk Kožka.

Ten nemá za sebou práve ideálne obdobie. Štefan Kožka žil dlhé roky s kolegyňou Zuzanou Skopálovou, so svadbou sa neponáhľali, keďže každý z nich už jednu predtým absolvoval. No nakoniec sa vzali. Idylku narušilo v roku 2015 hercovo vyčíňanie s nožom, údajne v podguráženom stave. Dramatická situácia sa odohrala ešte v spoločnom dome. Terčom útoku a vyhrážania bola okrem manželky aj nevlastná dcéra. Skopálová nakoniec privolala políciu. Dvojica sa po incidente skúšala udobriť, no neskôr sa objavili správy o tajnom rozvode. Iné zdroje zas tvrdia, že rozvod neprebehol, ale Štefan a Zuzana už spolu naozaj ako pár nefungujú. Okrem spoločnej dcéry Rebeccy má herec dve dcéry z predchádzajúceho manželstva.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ušiel zo Slovenska: Štefan Kožka má nový domov

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti