eReport.sk
Greksa spomína na telefonát s Jožom Pročkom.
Marián Greksa, foto: facebook M. G.

Greksa: Minulý rok nebola žiadna spomienka na Kuciaka. Aha, vtedy vládla súčasná opozícia!

Známy spevák pozorne sleduje dianie na slovenskej politickej scéne. Tentokrát si opäť všíma kroky opozície. Opozícia celý minulý týždeň trávila pripomínaním si smutného výročia vraždy novinára a jeho priateľky. Greksu zaujalo čosi iné. To, ako nákladne, draho a profesionálne boli eventy súvisiace s touto udalosťou organizované.

Známy spevák pozorne sleduje dianie

A nielen to. Marián Greksa si všimol aj to, že spomienka na zavraždeného novinára a jeho priateľku opäť zaváňala kampaňou pred prezidentskými voľbami.

„Chce se mi zvracet!” začína svoj príspevok známou hláškou z českého filmu Marián Greksa.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Údaje priniesli Dáta bez pátosu
  2. Spevák Marián Greksa počas koncertu. Foto: tasr
  3. Greksa spomína na telefonát s Jožom Pročkom.
  4. Otvorený list Moniky Soročinovej

Čo hudobníka tak nahnevalo? „Včera opozícia profesionálne zorganizovala spomienku na výročie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Opäť profi aparatúra, scenár, účinkujúci, opäť Stanke a opäť reči o hnusnej mafistickej koalícií, hlavne s dôrazom na prezidentského kandidáta Pellegriniho, na ktorého keďže nič konkrétne nemajú, tak sa na neho snažia natrieť všetky „hriechy” koalície snáď aj tisíc rokov dozadu. Ešte by som aj bol ochotný uveriť aspoň tú časť o spomienke na zavraždených, ale…,“ píše hudobník.

Greksa si všíma aj to, že minulý rok sa také pompézne spomienky neorganizovali. Čím to asi bude? „Minulý rok, ak sa dobre pamätám, tak sa žiadna spomienka, organizovaná PS, SaS, KDH, NEKONALA. Jaaaaaj. Už viem prečo. Vtedy vládla momentálna opozícia a nebolo tesne pred prezidentskými voľbami,“ uzavrel.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Greksa: Minulý rok nebola žiadna spomienka na Kuciaka. Aha, vtedy vládla súčasná opozícia!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre