eReport.sk
Kamila Magálová, foto: profimedia

Život sa s ňou nemaznal: Kamila Magálová prežila drámy ako z filmu!

Kamila Magálová (70) patrí k naším najlepším a najcharizmatickejším herečkám. Jej život však občas pripomínal dramatický film!

Kamila Magálová prežila v živote rôzne vzostupy aj pády. Už roky sa nerozpráva so svojím bratom a hercom Mariánom Slovákom. Ich vzťah je dlhodobo na bode mrazu. S manželom Slavomírom v minulosti vlastnili dva hotely a ako úspešná herečka bola obsadzovaná do zaujímavých rolí a žila navonok rozprávkový život. To však bola pravda len do roku 2009. Jej bývalý muž Slávo Magál sa oženil s oveľa mladšou ženou, s ktorou má ďalšie dve deti.

Viac sa dozviete:

  1. Kamila Magálová

Kamila Magálová prišla o veľkú časť majetku, ktorý s manželom za štyridsaťdva rokov manželstva vybudovali. O manželovej nevere sa dozvedela v čase plného pracovného nasadenia, keď skúšala hlavnú a ťažkú úlohu v divadelnej hre Je úžasná, kde hrá aj spieva. V tom čase Kamila musela všetky svoje emócie hlboko skrývať nielen pred verejnosťou, ale aj pred vlastnými deťmi.

Ako povedala v televíznej relácii Trinásta komnata, psychické rozpoloženie si vybralo svoju daň. Z predstavenia ju museli odviezť kvôli obličkovým kameňom a umiestnili ju na JIS, kde ležala v bolestiach a čakala na operáciu. Tu Kamile však prestal fungovať močový mechúr a skolabovala na otravu krvi, upadla do bezvedomia. V kóme ležala tri dni, než sa lekárom podarilo ju zachrániť.

Napokon sa z ťažkých zdravotných problémov dostala a opäť žiarila na javisku. Myslím si, že najdôležitejšie v živote je predovšetkým pozitívne myslenie. Život so sebou prináša rôzne situácie a mám pocit, že v dnešnej dobe to už nikto nemá jednoduché. Sama som nemala ľahký život. Ale aj to zlé a smutné nás posúva ďalej. Treba sa s tým jednoducho vyrovnať a nelamentovať nad tým, čo nám osud nadelil. Tak by to nefungovalo, sebaľútosť nie je namieste,“ povedala pred dvomi rokmi v rozhovore pre týždenník Slovenka.

Smrť dobrého priateľa!

V roku 2018 prišla Kamila Magálová aj o dobrého priateľa, spriaznenú dušu a možno aj osudovú lásku. 10. novembra totiž zomrel známy herec, kolega z divadla a hudobník Marián Geišberg. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby v čase Kamilinho rozvodu neprichytil bulvár známu herečku v objatí a pri bozkoch so svojím kolegom. Magálová sa vtedy obrnila mlčaním a svoj vzťah ku Geišbergovi veľmi nešpecifikovala. Dodnes sa nevie, či bola so ženatým hercom len priateľka, alebo v tom bolo niečo viac…


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Život sa s ňou nemaznal: Kamila Magálová prežila drámy ako z filmu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti