eReport.sk
Kamila Magálová
Kamila Magálová, foto: profimedia

Kamila Magálová zaúčala vo svojom hoteli chyžné. To čo jej spravili je sila!

Dnes sa už venuje len herectvu, ale kedysi roky so svojim exmanželom prevádzkovala hotel. S upratovačkami mala vždy problém.

Kamila Magálová (70) a jej exmanžel Slavomír budovali hotel Kamila spoločne dlhé roky. Po rozvode v roku 2012 sa však o honosné sídlo staral herečkin exmanžel. A vyzerá to tak, že sa rozhodol pre veľké zmeny! Hotel Kamila, ktorý stojí v Čiernej Vode, je zrekonštruovaný poľovnícky kaštieľ Pállfyovcov zo 17. storočia. Slavomír Magál ho po kúpe zrekonštruoval za tri roky. V roku 2012 sa však s herečkou Kamilou rozviedol a prepychový hotel zostal v jeho rukách. Po tom, čo začal nový život po boku novej ženy, zmenil aj meno hotela. „Pôvodný názov hotela (Kamila) stratil po odchode spolumajiteľky opodstatnenie,“ písalo sa po zmene na stránke štvorhviezdičkového ubytovacieho zariadenia, ktoré od vtedy nesie meno Agata.

Hostia si ju žiadali, vždy sa jej nechcelo

Teraz si herečka zaspomínala, že prevádzkovať hotel nebolo vždy ľahké. „Nevime či to bolo ideálne. Bolo náročné už len to, že som prišla z predstavenia o jedenástej a recepčná mi povedala: “Pani Magálova, dole vo vinárni vás čakajú tridsiati hostia, čo vás chcú pozdraviť.” Ja z predstavenia hotová, tak som zas musela nahodiť brizolit aby videli, že teda umelkyňa aj o jedenástej dobre vyzerá a debatovala som s nimi. Nebolo to len o tom pozdravení. Ako majiteľka hotela som s nimi pobudla, to k tomu patrí, ale nie vždy som mala na to náladu,“ prezradila v talkshow Adely Banášovej Trochu inak v divadle SND. O financie a technickú stránku sa vtedy staral jej manžel, ona si vzala pod ruku estetické záležitosti a zamestnancov.

Radšej odišli

O herečke je známe, že je perfekcionistka doma a muselo tak byť aj pre jej hostí: „Kontrolovala som izby, zaúčala som chyžné, ktoré povedali, že oni nevedia izbu upratať za hodinu. Hovorím nie? Tak som ich postavila do radu a ja som upratal tú izbu za dvadsať minút.

Tak som im povedala keď to dokáže herečka, tak to musíte dokázať aj vy,” spomína ako cepovala zamestnankyne. „Reakcia bola taká, že dali výpoveď. Vedeli len nechceli.” skonštatovala ich postoj. „Kedykoľvek som prišla, tak oni desiatovali. Nastupovali o siedmej a už o ôsmej mali desiatu. Skúšala som to aj kamarátsky, ale nemôžete byť vždy kamarát, keď ste šéfom,” uzavrela kapitolu keď sa venovala hotelierstvu.

Foto: profimedia, tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kamila Magálová zaúčala vo svojom hoteli chyžné. To čo jej spravili je sila!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti