eReport.sk
Bola to smršť nahnevaných slov!
Andrej Danko a jeho SNS žiadajú od prezidentky zverejniť zoznam pasažierov v lietadle, ktorí s ňou boli na návšteve v Kanade a USA. Foto: tasr

Spájanie národných síl pokračuje! Danko: Žiadni liberáli nás nezastavia!

Žiadni liberáli nás nezastavia! Bývalý šéf Národnej rady a predseda mimoparlamentnej opozičnej strany SNS Andrej Danko deklaruje, že pokračuje s prácou na tom, na čom pred pár týždňami začal pracovať. A tým je spájanie všetkých národných síl! Spojenie menších politických subjektov do jednej väčšej strany.

„Žiadni liberáli nás nezastavia“

Šéf SNS zdieľal príspevok, v ktorom ubezpečuje občanov. „Milí priatelia, všimli ste si, ako sa niektoré médiá zľakli spájania národných síl? Môžeme vás ubezpečiť, že pokračujeme v rokovaniach a v najbližšom období predstavíme ďalšie posily. Liberáli nás nezastavia,“ hovorí Danko v príspevku na sociálnej sieti.

Foto: Fb/andrejdanko

Našli zhodu

Andrej Danko našiel spoločnú reč s Tomasom Tarabom. Nezaradený poslanec Národnej rady (NR) SR Tomáš Taraba a jeho strana Život – Národná strana (Život-NS) ako prví dostanú miesta na kandidátnej listine Slovenskej národnej strany (SNS).

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Taraba využil ďalšiu príležitosť vysmiať sa Veronike Remišovej
  2. Dočasne poverený premiér SR Eduard Heger a šéfovia vlád Česka a Poľska Petr Fiala a Mateusz Morawiecki v spoločnom článku v americkom zahraničnopolitickom časopise Foreign Affairs v pondelok vyzvali slobodný svet, aby vytrval v podpore Ukrajiny.
  3. Igor Matovič
  4. Branislav Becík, starosta

„Nie je to koalícia a ani zlučovanie. Je to predpoklad spolupráce, aký funguje aj v Maďarsku,“ vysvetlil predseda SNS.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Spájanie národných síl pokračuje! Danko: Žiadni liberáli nás nezastavia!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne