eReport.sk
Na snímke slovenskí futbalisti oslavujú po výhre nad Lichtenštajnskom 3:0, foto:tasr

Žiadna senzácia sa nekonala: Slovensko vyhralo nad Lichtenštajnskom! Rozhodnuté bolo už v 6. minúte

Slovenská futbalová reprezentácia potvrdila úlohu favorita a v pondelkovom zápase kvalifikácie ME 2024 zvíťazila na Tehelnom poli nad Lichtenštajnskom 3:0.

Žiadna senzácia sa nekonala

Odpor outsidera zlomili domáci tromi bleskovými gólmi, presný zásah obrancu Dávida Hancka z 10. sekundy bol dokonca najrýchlejší v histórii národného tímu. Ďalšie pridali už zakrátko Ondrej Duda a Róbert Mak. S 13 bodmi patrí Slovákom druhé miesto v tabuľke J-skupiny s päťbodovou stratou na Portugalsko a trojbodovým náskokom pred tretím Luxemburskom.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Čo sa stalo predsedovi parlamentu?
  2. Dírer opäť obhajoval LBGTI komunitu

Rozhodnuté v 6. minúte

Najbližšie sa zverenci Francesca Calzonu predstavia v piatok 13. októbra o 20.45 SELČ na pôde lídra skupiny v Porte. O tri dni neskôr ich čaká duel v Luxembursku (pondelok 16. októbra o 20.45 h v Luxemburgu). Kvalifikačné boje uzavrú zápasmi s Islandom (štvrtok 16. novembra o 20.45 h v Bratislave) a v Bosne a Hercegovine (nedeľa 19. novembra o 20.45 h v Zenici). Na ME v Nemecku postúpia prvé dva tímy z desiatich skupín a tri z Ligy národov.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Žiadna senzácia sa nekonala: Slovensko vyhralo nad Lichtenštajnskom! Rozhodnuté bolo už v 6. minúte

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php