eReport.sk
Markéta Konvičková, foto: profimedia

Zdravotné problémy riešila parochňou: Potom sa Markéta Konvičková rozplakala!

Speváčka zo SuperStar Markéta Konvičková (27) sa pred rokom stala matkou. Pre zdravotné problémy však takmer prišla o vlasy.

Podobne ako ďalší umelci, aj speváčka zo SuperStar, Markéta Konvičková mala počas pandémie nútenú pauzu. Aktuálne sa však atraktívna blondínka venuje svojej dcérke. Zatiaľ necíti energiu na nový album a vystúpenia. Počas ťažkého obdobia vôbec netušila, že sa jej podarí založiť si rodinu. Pred dvomi rokmi sa Markéta bojovala so zdravotnými problémami a v dôsledku hormonálnych zmien jej vypadali dve tretiny vlasov.

Viac sa dozviete:

Z toho dôvodu sa stala ambasádorkou projektu Silná a krásna. „Projekt podporujem druhým rokom, pretože má cieľ pomôcť onkologickým pacientkám cítiť sa opäť krásne a silné. Potrebujú získať parochňu z pravých vlasov, ktorú som aj ja pred dvomi rokmi využila. Nasadila som si ju na hlavu a rozplakala som sa šťastím, že mám zase vlasy. Viem, aký je to pocit opäť sa cítiť ako žena,“ prezradila Markéta.

„Všetko začína v nás. Musíme byť silné, nastaviť sa na to pekné na ľudí a vecí, ktoré nás robia šťastnými. Mne vždy hovorili, že vlasy dorastú, bude to trvať rok, dva. A ubehlo to ako voda. Dôležité je mať sa rád a dokázať sa vhodne prijímať. Všetkým ženám posielam pusu a energiu,“ odkázala speváčka. Po zdravotných problémov je opäť fit a venuje sa svojej rodine.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport