eReport.sk
Dominika Mirgová, foto: instagram

Mladá speváčka Dominika Mirgová priznala ťažké depresie. Nezarábala som!

Speváčka Dominika Mirgová odštartovala svoju hudobnú kariéru ešte v roku 2007 ako jedna zo súťažiacich speváckej šou SuperStar. Dnes je z nej úspešná umelkyňa, ktorá otvorene priznáva, že nedávno padla na dno.

Vždy dobre naladená a usmiata Mirgová priznala depky. Protipandemické opatrenia dali umelcom na dlhú dobu stopku. A hoci talentovaná speváčka mala finančnú zálohu, začala si privyrábať aj niečím čo nepreferuje, nakoľko prezradila, že si požičiava nerada. „Zarábala som si sama na seba a zrazu sa to skončilo. Mala som depky. Ešte stále si myslím, že do dnešného dňa mám strach. Bojím sa, lebo mi chýbali ľudia, energia, chýbal mi spev. Ja som chcela ísť pracovať, lebo mi vypadol aj príjem a keďže môj muž bol aj môj manažér, vypadol mu tiež. Čakali sme, čo bude. Ešteže som si našetrila a vedeli sme z toho vyžiť.” Jej manžel je profesionálny hasič.

Manžel je hasič, foto: instagram


„Začala som robiť influencerské veci, ktoré úplne nemám v láske, lebo to nie som ja, ja som v prvom rade speváčka, chcem ľuďom predávať svoju hudbu a chcem ich obšťastňovať svojím spevom. Veľmi som sa trápila, ale už som si zvykla. Aj môj muž začal robiť, je hasičom, takže zachraňuje situáciu. Už sme každý v tom svojom a je to super,” dodala Dominika Mirgová pre noizz.sk, ktorá sa neobáva akejkoľvek práce. Koncerty sa aktuálne rozbiehajú. Môže sa opäť naplno venovať hudbe, avšak, dokedy?

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport