eReport.sk
Záujmy Slovenska a mier
Ing. Pavol Ľupták. Zdroj: P.Ľ.

VIDEO Nový poslanec NR SR Pavol Ľupták pre eReport: Slovensko si zaslúži mier a jeho ľudia konečne žiť lepšie!


Záujmy Slovenska a mier. To chce presadzovať, zastávať a hájiť v slovenskej politike Ing. Pavol Ľupták. Ktorý sa na otvorenej kandidátke SNS vďaka voličom prekrúžkoval až do parlamentu. Aj keď z neho zatiaľ mainstream nevyrába „triedneho nepriateľa,“ ako z ostatných, ktorým sa to podarilo, je viac ako možné, že bude „ďalším na rade.“ A tak som sa rozhodla, že sa s Pavlom Ľuptákom porozprávam o tom, kým bol, je a hlavne o tom, ako vidí svoje pôsobenie v NR SR a v politike. Vidí to ako poslanie? Ide o „nevzdelaného konšpirátora?“ A čo si myslí o NATO a Únii? To všetko a viac, sa dozviete, ak sa do nášho rozhovoru začítate.

Ľupták: Čriepky minulosti

Pán Ľupták, vo voľbách do NR SR ste uspeli, voliči vám dali hlas. Odvtedy z mainstreamu počúvame, že ste jedným z “konšpirátorov.” Ja som vás doteraz poznala hlavne z vášho zaujímavého cyklu História peňazí. Skúste sa však našim čitateľom predstaviť vy sám. Kto je Pavol Ľupták?

Povedal by som, že obyčajný človek z Turčianskych Teplíc. V minulom režime s trochu “zamazaným” kádrovým profilom. Celá rodina sme chodili do kostola a ja som koncom 80-tich rokov hral v kostole hrať na organe. Vydržalo mi to asi 15 rokov. Potom som toto “žezlo” odovzdal najmladšej dcére Janke.

Profesiou som od tzv. čierneho remesla. Vyučený zámočník koľajových vozidiel. Bolo to päťročné kombinované štúdium s maturitou.

„Tvrdý režim. Tri roky režim týždeň škola a týždeň prax. Keď bola prax, tak vstávať o 3.50 h. ráno, aby som stihol byť o 5.45 v školských dielňach vo Vrútkach. Dnes sa takéto štúdium zavádza ako “novinka” pod názvom Duálne vzdelávanie.“

Keďže sa mi oprava vagónov a elektrických lokomotív páčila, tak som pokračoval v štúdiu na vysokej škole dopravnej v Žiline, v odbore konštrukcia koľajových vozidiel. Tento odbor bol najťažší na škole. Nehlásilo sa naň veľa študentov a tak prijali aj mňa, robotníka a organistu.

Do dvoch rokov cca.50% študentov štúdium vzdalo a buď odišli sami, alebo nezvládli náročné skúšky. Po absolvovaní VŠ a roku vojenskej služby som pracoval ako samostatný projektant vo svojom odbore.

Všetko zmenil 17-ty November 1989. Môj vstup do politiky, začiatky drobného podnikania, úspechy striedali neúspechy. Ale každý neúspech ma vždy posunul ďalej a zocelil.

S politikou som skončil v roku 2001. Myslel som, že definitívne. Venoval som sa svojmu podnikaniu, štúdiu ekonomiky, histórie a pozorne som sledoval politické dianie vo svete.

Kandidatúra

Prečo ste sa teda rozhodli k nej vrátiť a kandidovať?

Pred 11-timi rokmi som dospel k presvedčeniu, že svet sa uberá veľmi rýchlo k veľkej vojne. Mal som ambíciu toto moje poznanie vysvetliť čo najviac ľuďom a tak som začal robiť prednášky po Slovensku.

Zdarma, pričom náklady som si hradil sám. Neskôr som začal využívať aj sociálne siete. Stal som sa známejším a stávalo sa mi čoraz častejšie, že ma ľudia doma i v zahraničí zastavovali, že pozerajú moje videá a ďakovali mi za otváranie očí.

V roku 2020 som bol prvý krát pozvaný do alternatívneho rádia Infovojna a následne do ďalších takýchto médii na Slovensku i v Čechách.

„Prvá pozvánka na vstup do politiky prišla v auguste minulého roku a v priebehu pár mesiacov ma oslovilo celkom päť strán. Každému som dal podmienku, že sa musia spojiť, aby sa netrieštili národné hlasy.“

Spájanie národných síl

Vďaka pánom Dankovi, Huliakovi, Radačovskému ako i ďalším stranám a osobnostiam, sa podarila dohoda s časťou národného spektra. Ja som teda povedal áno ponuke od Národnej koalície.

Voľby ukázali, že sme mali pravdu a spojenie síl dostalo SNS do parlamentu. Zvolenie nás 10-tich poslancov umožnilo vznik tejto koalície.

Čo hovoríte na doslova hystériu, ktorá sa rozpútala najmä voči tým, ktorí sa dostali do parlamentu na kandidátke strany SNS?

S tým som počítal. Všetci sme sa vyjadrovali roky jasne, bez strachu a zrozumiteľnou rečou.

A práve z toho majú globalistické ily strach, že otváranie očí ľuďom bude pokračovať. A „ONI“ tak budú postupne strácať vplyv. Preto tie špinavé metódy osočovania a nálepkovania.

Ľudia, ktorí túto hystériu vytvárajú, sú vraj demokrati. A vy a iní “konšpirátori, fašisti a tak ďalej..” Ako to vnímate?

Presne toto je ich taktika. Sami seba nazývajú demokratickými silami. Na ľudí ako my, ktorí jasne pomenúvame klamstvá globalistov, dávajú tie ich nálepky. Toto je v celom svete. Procesy a názvoslovie vzniká v jednom svetovom centre.

Záujmy Slovenska a mier

Voči Rudolfovi Huliakovi a Tomášovi Tarabovi vznikli dokonca aj petície, iniciátormi sú umelci a tretí sektor. Obaja sú vraj nekompetentní, neodborní etc. My sme však mali napríklad v Matovičovej vláde predavača alkoholu, plagiátorov, či človeka o ktorom sa vie, že mal styky s mafiou(tou skutočnou). Vtedy však nik nekričal, nik neprotestoval. Prečo ten krik teraz?

Ja to vnímam ako panický strach z pretrhania ich mocenských pák a finančných kanálov, ktorými tunelujú štát. Panický strach zo statočných národných politikov, ktorí sa nedajú ničím a nikým vydierať. Navyše, ak sa dôsledne vyšetrí tunelovanie štátu, tak mnoho ľudí skončí vo väzení.

Aké záujmy, myšlienky a návrhy budete v parlamente obhajovať, zastávať a presadzovať vy osobne?

Záujmy zachovania národa, zvrchovaného štátu a mieru.

O bojkote mainstreamu

Nie je tajomstvom, že niektorí členovia nových vládnych strán sa rozhodli tak trochu bojkotovať mainstreamové médiá. Aký je váš postoj v tejto veci?

Áno každé médium, ktoré bude skresľovať skutočnosti, treba bojkotovať. Pretože my na tlačovej konferencii môžeme vysvetľovať čokoľvek pozitívne a oni sú to schopní zostrihať tak, že to vyznie pre veľmi negatívne.

Európska únia

A keď sme pri bojkote a „objektivite,“ naši “demokrati” tvrdia, teda skôr strašia, že nová vláda sa okamžite spolčí s Ruskom a bude robiť všetko preto, aby sme neboli ani v NATO ani v EÚ. Ja som ale nič také nezaznamenala ani pri vyjadreniach pri podpise Memoranda, ani v texte Memoranda a ani pri podpise koaličnej zmluvy. Aký je váš osobný názor na tieto organizácie?

Ak by sa zrealizoval projekt zjednotenej Európy z počiatku 90-tich rokov tzv. od Lisabonu až po Vladivostok, tak dnes by toto zoskupenie bolo svetovou ekonomickou veľmocou. Premárnilo sa tridsať rokov.

„Výsledkom je demoralizované obyvateľstvo EU, trvale premiešavané s migrantami inej viery a kultúry. Ekonomický úpadok Európy je evidentný a prosperita a rast sa presúva na východ.“

V tom istom čase bol projekt bezpečnostnej architektúry taký, že postkomunistické štáty medzi Baltickým a Čiernym morom, budú vojensky neutrálne. Obe koncepcie boli zmetené zo stola USA. Výsledok?? Dnes stojíme na prahu horúcej tretej svetovej vojny.

To, čo sa deje na Ukrajine je tzv. hybridná tretia svetová vojna. Rýchlo sa rozširujúca do iných častí sveta. Priznám sa som zdesený z toho, čo nás bude čakať, ak tento trend nezastavíme.

Projekt polisabonskej EU je projektom zániku národných štátov a rozvratu kultúry starého kontinentu. Sprievodnými javmi týchto procesov budú strata bezpečnosti, nepokoje a zabíjanie.

NATO

NATO je od svojho vzniku iba predĺženou rukou na presadzovanie mocenských záujmov USA vo svete. Vo vojnách, kde sa NATO priamo angažuje od roku 1949, zahynulo viac ľudí, ako v druhej svetovej vojne.

Tí politici, ktorí sa klaňajú takejto EU a takémuto NATO , nie sú nič iné, ako blázni a vojnoví štváči.

Ale musím objektívne dodať, že vystúpiť z týchto spolkov nie je vôbec také jednoduché, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Svet sa totiž mení veľmi rýchlo. Preto najskôr treba hľadať spojencov.

Kto sme a kam ideme..

Akou krajinou sme sa podľa vás stali za posledné štyri roky?

Vládla nám prvotriedna mafia ovládaná USA deepstate a mimovládkami. Tak to aj vyzerá. Rozvrat ekonomiky a právneho štátu. Schudobnenie obyvateľstva, inflácia, zavádzanie cenzúry a iných totalitných prvkov riadenia.

A akou krajinou by ste si želali, aby sme boli počas tejto vlády a rovnako tak, o štyri roky?

Na prvom mieste je u mňa mier pre Slovensko.

Ďalej musí byť obmedzená moc nevolených štruktúr. Média musia prestať vytvárať politiku a musia sa vrátiť k ich pôvodnému poslaniu, čím je objektívne informovanie.

Podpora tých odvetví ekonomiky na ktoré máme priamy dosah. Poľnohospodárstvo a turistický ruch. Otvoriť sa obchodne viac východným trhom. Obnovenie právneho štátu a dôvery ľudí v tento štát a jeho politikov. Zastavenie gender ideológie.

To, čo som vymenoval je proces. Uvedomujem si, že sa to všetko nedá za štyri roky splniť na 100%. Avšak, po tých štyroch rokoch musí byť zrejmé, že začala zmena k lepšiemu. že ju ľudia cítia, vnímajú a žijú. Ak sa tak stane, verím, že to ľudia v nasledujúcich voľbách ocenia. A proces bude môcť pokračovať.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Nový poslanec NR SR Pavol Ľupták pre eReport: Slovensko si zaslúži mier a jeho ľudia konečne žiť lepšie!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre