eReport.sk
Romana Tabak, foto: facebook

Zaskočená Tabák. Za kúpanie v potoku musela zacvakať. Známy Tatranec ju povzbudil: To si ešte dobre obišla!

Neuvážené konanie poslankyne za OĽANO Romany Tabák ju vyšlo draho. V júli tohto roka totiž zverejnila na sociálnej sieti fotografiu, na ktorej sa chváli ako otužuje v Studenovodských vodopádoch. Tie sa pritom nachádzajú na území TANAPu a platí tam najprísnejší stupeň ochrany.

„Som pripravená niesť zodpovednosť, ak som urobila niečo zakázané,” sypala si politička popol na hlavu a za svoj čin sa ospravedlnila. Nebola si vraj vedomá toho, že robí niečo zakázané. O pár dní neskôr si už na Tabákovú dodupol Inšpektorát životného prostredia. Dnes už je jasné, s akou pokutou poslankyňa obišla. Politička totiž pre topky.sk prezradila, koľko musela vytiahnuť z peňaženky. „Inšpekcia životného prostredia mi zaslala rozhodnutie na základe prešetrenia celej situácie a uložili mi pokutu vo výške 500 eur za porušenie zákona o ochrane krajiny a prírody. Tú som dnes uhradila, povedala Tabák pre portál.

Kubáni vraj dobre pozná výšky pokút a Tabák odkázal, že s 500 eurami ešte dobre obišla. – Foto: fb/joze7kubani88jozef

S celou vecou sa „pochválila“ aj na sociálnej sieti. „Beriem to s pokorou, úprimne som nečakala tak vysokú pokutu,“ dodala rozčarovaná.

Podľa známeho tatranského reportéra Jozefa Kubániho však môže byť ešte rada. „Keďže poznám dôverne výšky pokút udelených inšpekciou, obišla pani poslankyňa ešte veľmi dobre,“ povzbudil političku. „Je to pre mňa ponaučením a verím, že sa z toho poučia aj ostatní a budú si dávať pozor, ako sa správať v národnom parku,“ uzavrela.

Čítajte viac:

  1. Veronika Remišová - vľavo ako politička, vpravo ako turistka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zaskočená Tabák. Za kúpanie v potoku musela zacvakať. Známy Tatranec ju povzbudil: To si ešte dobre obišla!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti