eReport.sk
Rusko a Putin
Andrej Stančík spolu s kolegom Tomášom Šudíkom na pôde NR SR. Zdroj: FB A. Stančík

Stančík si uťahuje z vysokých cien plynu: Už sme mali dávno zamrznúť, no zamrzol len ruský postup!

Za akú cenu? Štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí si pravdepodobne zatiaľ ešte len zvyká na svoju novú pozíciu. Vyjadrenia predstaviteľa ministerstva zahraničných vecí by mali byť uverejňované až po dvojnásobnom meraní, no v prípade mladučkého politika tomu tak zjavne nie je. Vo svojom najnovšom vyjadrení poukazuje na to, že sme podľa ruských vyhlásení mali v Európe už dávno zamrznúť. Pravda, nikto zatiaľ nezamrzol. Ale málokomu nezamrzne úsmev, keď bude platiť účet za plyn. A buďme si istí, že drvivá väčšina z nás ho nebude platiť z platu, akými disponuje priemerný politik.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Blahu pohoršili oslavy Banderu
  2. Hegerova vláda si stojí za vyzbrojovaním Ukrajiny
  3. Boj sa neskončil
  4. Za nehynúcu podporu Ukrajiny
  5. Všetko má svoje hranice
  6. Právo na všetko?

„Podľa ruskej propagandy a jej užitočných šíriteľov sme už všetci v Európe mali dávno zamrznúť bez ruského plynu. Zatiaľ ale zamrzol len postup ruských okupantov a ich “týždňová” špeciálna operácia,“ uviedol Stančík na sociálnej sieti.

Rusko vraj prehráva

Nielen Stančík, ale aj minister obrany Jaroslav Naď najnovšie tvrdia, že ruský postup na Ukrajine je neúspešný. Pokiaľ by to malo znamenať skorý koniec vojny, každý nezaujatý Slovák by sa s určitosťou potešil.

Vyhlásenia proukrajinských politikov však naznačujú, že na Ukrajinu budú dodávať zbrane až dovtedy, kým jednoznačne nevyhrá. To by však mohlo znamenať veľké množstvo ďalšieho a zbytočného krviprelievania a to na obidvoch stranách konfliktu.

Za akú cenu?

Stančík naviac tak trochu pozabudol, že na Slovensku nie je všetko len o tom, či niekto zamrzne. Ľuďom chodia oznámenia o niekoľkonásobnom zvyšovaní cien za energie a do vážnych problémov sa dostali aj niektoré podniky a obce, ktoré zatiaľ nevidia svetlo na konci tunela.

A aj keď sa na ministerstvách určite nájde zopár snaživých úradníkov, posmešky politikov dozaista nikomu na nálade nepridávajú.

Zdroj: Fb A. Stančík


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stančík si uťahuje z vysokých cien plynu: Už sme mali dávno zamrznúť, no zamrzol len ruský postup!

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti