eReport.sk
Wanda Adamík Hrycová počas natáčania sa neubránila slzám, foto: rtvs

Wanda Adamík Hrycová sa zrútila počas natáčania. Reláciu dokončila z posledných síl

Je to ešte čerstvé. Smrť jej otca Andyho Hryca je pre producentku stále citlivá téma. Prešlo iba niekoľko týždňov, čo ho pochovala. Teraz sa odhodlala ísť pred kamery a spomínať.

Od apríla minulého roka bojoval herec Andy Hryc (†71) so zákernou leukémiou. Žiaľ, tá bola nad jeho sily a ochoreniu podľahol. Správa otriasla Slovenskom i Českom. Televízie po jeho smrti menili program. Zaradili do vysielania filmy, kde účinkoval. Hrycová (43) vtedy ústretovosť ocenila a cez sociálne siete sa všetkým poďakovala. Pred pár dňami sa rozhodla postaviť sa pred kamery a v relácii Zlaté časy spomínať na otcove diela. Dalo jej to zabrať.

So slzami

V úvode relácie sa blondínka držala. Smútok sa jej darilo skrývať a nepodliehala emóciám. Avšak neudržala sa. Počas natáčania jej vyhŕkli slzy, ale trápenie zdolala statočne. Celú reláciu zvládla do konca. S Milanom Lasicom zaspomínala na jednu dramatickú hru, kedy Andyho Hryca nešťastnou náhodou postrelili do krku.

S nábojom v krku

„V divadle hral v nejakej sovietskej hre, ktorá sa odohrávala počas októbrovej revolúcie a na jednom predstavení tam manipulovali s puškou. Nevedno prečo bola nabitá. Vystrelila a postrelila ho do krku. Potom s hrdosťou hovoril, že je posledná obeť Veľkej októbrovej revolúcie,” prezradil Milan Lasica historku, ktorá Wande vyčarovala široký úsmev na tvári. Na škandál s nabitou zbraňou si dobre pamätá, aj keď vtedy ešte nebola na svete. Jej otec príbeh rád rozprával: „Mám ten náboj doma. Lebo teraz upratujem veci a triedim archív. Tam som ho našla. Je to korkový štupeľ. V nemocnici mu to vyberali. Bolo to v novembri 77 a naozaj ho to skoro zabilo. Neviem, kto nad ním musel stáť, že to prežil,” krútila hlavou.

Foto: profimedia, tasr, tv joj instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport