eReport.sk
Andy Hryc. Foto: tasr

Posledná rozlúčka s Andy Hrycom: Dojímavé slová dcéry pred obradom!

Na poslednej rozlúčke s hercom Andy Hrycom (71) dnes plakali jeho rodina, kolegovia a priatelia. Dojemné slová mu venovala aj dcéra Wanda.

Dnes sa v bratislavskom krematóriu konala posledná rozlúčka s úspešným hercom a podnikateľom Andrejom Hrycom, ktorého priatelia nevolali inak ako Andy. Okrem rodiny sa s ním lúčili dlhoroční priatelia a kolegovia. Rodina na pohreb prišla niekoľko minút pred obradom, pridal sa k nim aj herec Dušan Cinkota. Z bývalých kolegov prišli povedať posledné zbohom Zuzana Tlučková, Bibiána Ondrejková, Ján Gordulič a Oliver Andrásy.

Odznel príhovor, ktorý napísala prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová. Potom nasledovala omša. Tú viedol kňaz blízky rodine, duchovný Rasťo, ktorý oddával Wandu a krstil aj jej syna. Na pohrebe zazneli skladby od Joe Cockera, z Fidlikanta na streche a Requiem od Mozarta.

Pár dni pred pohrebom zverejnila Wanda na sociálnej sieti dojemné vyznanie: „Tato, strašne ťa ľúbim a nekonečne mi chýbaš… bol si ten najlepší otec na svete, môj anjel strážny, moja opora, bol si mojou záchrannou sieťou. Naozaj netuším, aké to bude ďalej bez teba… už teraz mi chýbajú tvoje rady a názory, s ktorými som síce zriedkakedy súhlasila, ale zakaždým stáli za debatu, za konfrontáciu, ktorou som si buď potvrdila správnosť tých mojich, alebo som pod tlakom argumentov kapitulovala. Nikdy však nie bez boja. Aj to si ma naučil… srdce sa mi rozpadáva a ledva dýcham… milujem ťa, tato, a ďakujem za všetko,“ napísala pred otcovou poslednou cestou.

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.