tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Renáta Zmajkovičová Zdroj: tasr

Vytočená Zmajkovičová o trapase Korčokovho rezortu. Bože, čo to robíte!

Kampaň ministerstva zahraničných vecí, ktorá mala zvýšiť povedomie o obrannej dohode medzi USA a Slovenskom, nedopadla príliš slávne. Po vlne kritiky ju totiž rezort stiahol a ľuďom sa ospravedlnil.

V kampani „Aj deti to už vedia. 10 faktov o DCA“ boli vyobrazené deti, čo pohlo mnohých popudilo. Ozvala sa napríklad exministerka Viera Tomanová, politický analytik Eduard Chmelár či národniarka Anna Belousovová. Rezort, ktorému velí Ivan Korčok, nakoniec kampaň stiahol. „V ostatných dňoch sme urobili chybu v komunikácii, keď sme zverejnili nevhodnú grafiku. Ospravedlňujeme sa a ďakujeme všetkým za spätnú väzbu,“ uviedol na sociálnej sieti rezort diplomacie.

Takéto sypanie si popola na hlavu však vôbec neuspokojilo bývalú podpredsedníčku parlamentu Renátu Zmajkovičovú. „Ospravedlnenie neprijímam,“ frflala smeráčka. „Vy ste si robili prieskum páni a dámy? Prejde, neprejde. Ste rezortom diplomacie, nie agentúrou na prieskum verejnej mienky a práve váš rezort vie veľmi dobre, ako na každom slove, slovíčku, geste záleží a tie nesprávne v komunikácii dokážu spôsobiť katastrofy,“ poúčala politička Korčokovo ministerstvo. „Ja hovorím, a nielen ja: “Bože, čo to robíte!?”dodala Zmajkovičová.

Čítajte viac:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vytočená Zmajkovičová o trapase Korčokovho rezortu. Bože, čo to robíte!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku