tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovová vypenila kvôli kampani. Je to zneužívanie detí? Korčokov rezort si už sype popol na hlavu

Tak toto bol krok vedľa. Ministerstvo zahraničných vecí v snahe zvýšiť povedomie o obrannej zmluve medzi USA a Slovenskom spustilo kampaň „Aj deti to už vedia. 10 faktov o DCA“. Na informačnej grafike sú vyobrazené deti a to rozpútalo veľké vášne.

Krok rezortu diplomacie kritizovala napríklad exministerka práce Viera Tomanová. A pridali sa ďalší. „Okrem toho, že tieto agitačné fotografie sú lož, slovenské deti vôbec nevedia o nejakej dohode s USA, zneužívanie detí dospelými pre svoje potešenie, či prospech je vždy odsúdeniahodné. Ak dospelí zneužívajú deti pre svoje sexuálne potešenie, nazývame to pedofília. Ak ich zneužívajú pre dosiahnutie politického prospechu, je to čo? Politická pedofília?“ spustila zostra národniarka Anna Belousovová.

Prestaňte! Toto je úplne, úplne zvrátené a cez čiaru! Ste už tak v koncoch, že žiadna zvrátenosť vám nie je cudzia. Ste úbohí, citovo vyprahnutí ako púšť, morálne zvrátení!“ utrhla sa bývalá podpredsedníčka parlamentu Renáta Zmajkovičová. Aj podľa politického analytika Eduarda Chmelára by deti nemali patriť do politickej kampane. „Ministerstvo zahraničných vecí v zúfalstve nad vlastnou neschopnosťou presvedčiť verejnosť o potrebe rozmiestnenia amerických vojakov na území Slovenska siahlo k prostriedkom, ktoré odhaľujú absolútnu ľudskú úbohosť všetkých, ktorí sa na tom podieľajú,“ uviedol.

– Foto: fb/mzv.sk

Zdá sa, že ministerstvo zahraničných vecí si nakoniec svoju vinu uznalo a na sociálnej sieti zverejnilo stručné ospravedlnenie. „V ostatných dňoch sme urobili chybu v komunikácii, keď sme zverejnili nevhodnú grafiku. Ospravedlňujeme sa a ďakujeme všetkým za spätnú väzbu,“ napísal rezort diplomacie. Obrázky zo sociálnej siete stiahli.

Čítajte viac:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová vypenila kvôli kampani. Je to zneužívanie detí? Korčokov rezort si už sype popol na hlavu

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku