eReport.sk
Anna Belousovová
Anna Belousovová Foto: tasr

Vytočená Belousovová: Trestné oznámenie na policajnú stránku

Národniarka Anna Belousovová zúri. Stránka slovenskej polície označila jej status za klamstvo a už aj ju hodila do vreca s dezinformátormi. Belousovová sa bráni a chystá trestné oznámenie na admina stránky.

„Admin stránky Polície SR ma verejne označil za klamárku, šíriteľku prokremľovskej propagandy a poplašných správ. Mám za to, že tým naplnil skutkovú podstatu trestného činu ohovárania, ktorým je spôsobilý ohroziť a poškodiť ma pred verejnosťou, známymi a rodinou na základe nepravdivých informácii uvedených na oficiálnej stránke Polície SR,“ pení Belousovová.

Trvá na tom, že informácie, ktoré uviedla ohľadom zvýšenia poplatkov za tranzit ropy zo strany Ukrajiny sú pravdivé. „Ukrajina skutočne zvyšuje tarifné poplatky za tranzit ropy cez ropovod Družba na svojom území v smere na Slovensko a Maďarsko na 11,5 € za tonu z doterajších 8,6 € za tonu, teda o jednu tretinu. Je dôkaz totálnej hlúposti, resp. demagógie citovať v tejto súvislosti stanovisko Transpetrolu o tom, že SR neplatí žiadne tarifné poplatky cez územie Ukrajiny. Áno neplatí. Platí ho slovenský odberateľ. Transpetrol je prepravca, ktorý zabezpečuje prepravu ropy cez územie Slovenska odberateľom na Slovensku a v Čechách. Dodávateľom, predajcom ropy pre Slovensko je ruský Transnefť a Transpetrol túto ropu len prepravuje odberateľovi na území Slovenska,“ tvrdí.

Cena ropy pozostáva z ceny tovaru (ropy) a poplatkov za tranzit. „Logicky ak Ukrajina zvyšuje poplatky za tranzit cez jej územie, premietne sa to do vyššej ceny za ropu. Zvýšenie poplatkov za tranzit Transnefť nebude logicky hradiť na úkor svojho zisku,“ vysvetľuje ďalej.

Z uvedeného podľa jej slov vyplýva, že zvýšenie poplatkov za tranzit ropy zo strany Ukrajiny zaplatí v konečnom dôsledku Slovensko – slovenský spotrebiteľ. „Toto predsa musí pochopiť každý priemerný absolvent základnej školy. A ak niekto neovláda základy elementárnej logiky, nemá čo robiť na funkcii, z ktorej môže reálne ohrozovať občanov Slovenska. Takýchto máme žiaľ na miestach v polícii, a nielen tam, po nástupe novej vlády väčšinu,“ zúri.

Rozhodla sa preto konať a na admina policajnej stránky chce podať trestné oznámenie. „Ja sa už nemienim nečinne pozerať na to, ako nám chudobní duchom budú zakazovať nielen logicky myslieť, ale myslieť vôbec! Dosť bolo debilizácie! Aj preto v najbližších dňoch podám trestné oznámenie na admina stránky Polícia SR,“ ukončila rozhodne svoj status.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vytočená Belousovová: Trestné oznámenie na policajnú stránku

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti