eReport.sk
Matej Cifra, foto: instagram Sajfa

Vyostrujúca sa situácia trápi aj celebrity: Sajfova dôležitá otázka o vojne

Hrozba nového vojnového konfliktu na Ukrajine trápi aj známe tváre. Slováci si ju uvedomujú o to viac, že sa to všetko odohráva v našej susednej krajine. K tejto téme sa vyjadril aj Sajfa, ktorý celú situáciu vystihol pomocou jednej otázky.

Moderátor mal v sobotu večer filozofickú chvíľku. S pribúdajúcimi informáciami o možnom začiatku vojny sa zamyslel nad tým, ako by sa to dalo vyriešiť bez ubližovania nevinným ľuďom. „Ak by sa mal v budúcnosti niekedy konať veľký svetový vojnový konflikt – mohol by sa, prosím, konať výlučne len v metaverse? Vďaka,“ napísal na Twitter a doplnil k tomu ikonky holubice a znaku mieru.

Jeho nápad vytlačiť podobné vojenské spory do virtuálneho 3D sveta sa páčila aj viacerým jeho fanúšikom. Tí mu dali v komentároch za pravdu, že by si to svetové mocnosti mohli vyriešiť na spôsob počítačových hier. Vďaka tomu by sme neprišli o žiadne obete a ostatní by mohli fungovať v pokojnom svete.

Viac sa dozviete:

  1. Maďari nám už nebudú rozkazovať!
  2. Matej Sajfa Cifra

Napätú situáciu si ešte viac uvedomujú rodičia. Aj Sajfa ako otec jeho dcérky Sáry vníma všetky hrozby podstatne citlivejšie. Kvôli tomu totiž narastá tiež nenávisť medzi krajinami, čo ľudí s opozitnými názormi ešte viac stavia proti sebe a v spoločnosti vzniká väčšie napätie.

Sajfa o možnom vojnovom konflikte, Foto: Twitter/Sajfa


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vyostrujúca sa situácia trápi aj celebrity: Sajfova dôležitá otázka o vojne

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php