eReport.sk
Matej Sajfa Cifra
Matej Sajfa Cifra, foto: profimedia

Sajfa sa nezdržal: Parlament je mentálne najchudáckejšie miesto

Aktuálna politická situácia nenecháva chladnými ani viaceré slovenské hviezdy. Tento týždeň došla trpezlivosť Sajfovi, ktorý úprimne prezradil, čo si myslí o našom parlamente.

Hlasovanie o dohode o obrannej spolupráci s USA opäť rozprúdilo divoké hádky. Napätie sa presunulo aj priamo do parlamentu, kde to vyústilo do šokujúceho divadla. Viacerí ľudia mali pocit, že namiesto reálnej politickej diskusie sledujú len nejakú paródiu.

Sajfa o aktuálnej situácii, Foto: Twitter/Sajfa

Po obsadení rečníckeho pultíka, hádke o ukrajinskú vlajku alebo hlasnom púšťaní rockovej hudby už došla trpezlivosť aj Sajfovi. Moderátor preto vypenil na sociálnych sieťach a úprimne bez okolkov priznal, čo si o účastníkoch tejto šou myslí. „Mentálne chudáckejšie miesto ako slovenský parlament podľa mňa ani neexistuje,“ rozohnil sa na Twittri a presne tak vyjadril názor mnohých Slovákov.

Viac sa dozviete:

Spustil anketu o predošlých vládach

Moderátor sa v poslednom období vyjadruje k politickým otázkam častejšie. Zrejme už má tiež toho plné zuby, preto má chuť ostrejšie a niekedy aj s jeho typickým humorom reagovať na aktuálne témy. Napríklad nedávno položil smerom k svetovým mocnostiam otázku, či by nemohli urobiť vojenský konflikt skôr v metaverse.

V decembri zase dával svojim fanúšikom hlasovať o najhoršej vláde v našej samostatnej ére. A vtipne reagoval aj na hádky medzi rapermi, keďže kvôli tomu vyzýval ministerku kultúry, aby radšej čo najskôr umožnila hromadné podujatia a ukončila to tak.

Sajfova anketa o predošlých vládach, Foto: Twitter/Sajfa


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sajfa sa nezdržal: Parlament je mentálne najchudáckejšie miesto

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti