eReport.sk
Predstavitelia Smeru, foto:eReport

Vyhlásenie strany SMER-SSD k výsledkom eurovolieb: Za mier! Za Roberta Fica! Za Slovensko!


Všetko je už rozhodnuté! V nedeľu vo večerných hodinách, ešte pred oficiálnym vyhlásením výsledkov eurovolieb na Slovensku vydala strana SMER-SSD vyhlásenie. „SMER – SSD rešpektuje výsledky volieb do Európskeho parlamentu. Gratuluje víťazovi volieb Progresívnemu Slovensku a novozvoleným poslancom,“ sú prvé slová stanoviska.

Všetko je už rozhodnuté!

„SMER – SSD rešpektuje výsledky volieb do Európskeho parlamentu a gratuluje víťazovi volieb Progresívnemu Slovensku a novozvoleným poslancom,“ píše sa v stanovisku, ktoré vyšlo na Facebooku.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Juraj a neboli ste vo vláde?
  2. Predvianočné zamyslenie Dušana Jarjabka
  3. Ľ. Blaha a kandidáti za SMER-SSD do Europarlamentu. Zdroj: Telegram Ľ. Blahu

„Zo Slovenska sme do Bruselu vyslali jasný signál, keď väčšinu získali poslanci národných a konzervatívnych politických síl. Občania zadali jasnú objednávku na zmenu politiky EÚ, keď pri rekordnej účasti väčšinovo odmietli prístup EÚ k vojne na Ukrajine, posielaniu zbraní a progresívneh ideológii v podobe greendealu a popierania tradičných hodnôt.

SMER – SSD ďakuje svojim voličom, ktorí sa rozhodli podporiť našich zástupcov historicky najsilnejším výsledkom. Je to potvrdením mandátu vlády SR na suverénnu zahraničnú politiku v prospech všetkých občanov ako aj naplnenie našej predvolebnej výzvy: Za mier! Za Roberta Fica! Za Slovensko!“ znie celé vyhlásenie strany SMER-SSD.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vyhlásenie strany SMER-SSD k výsledkom eurovolieb: Za mier! Za Roberta Fica! Za Slovensko!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: