eReport.sk
Predvianočné zamyslenie Dušana Jarjabka
Dušan Jarjabek, foto: tasr

Dušan Jarjabek sledoval politickú reláciu na RTVS. Jančkárová? Tupé politikárčenie!


Dušan jarjabek sledoval O 5 minút 12 na RTVS. To asi nemal robiť, opäť sa iba rozčúlil. Čo konkrétne ho nahnevalo? Moderovanie Marty Jančkárovej. Na tú sú dlhodobé sťažnosti ohľadom spôsobu jej moderovania, konkrétne skákania do reči hosťom, s ktorými sa názorovo nezhoduje.

Nedeľná politická relácia na RTVS

Veľká časť verejnosti a aj politikov má dlhodobo problém s tým, ako moderujú nedeľná politická relácia na RTVS. A zatiaľ čo v súkromných televíziách sa s dlhodobou situáciou snažia vysporiadať, na verejnoprávnej televízii je situácia stále rovnaká. Zatiaľ čo druhý moderátor relácie O 5 minút 12 už reláciu nemoderuje, druhá stálica je na obraze stále spôsob jej moderovania ostáva stále rovnaký.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Infantilný marketing

Tupé politikárčenie!

To si v túto nedeľu všimol aj Dušan Jarjabek. Na sociálnu sieť napísal toto: „Jančkárová to práve prehnala v RTVS. Zaplietla sa svojim názorom do debaty. A potom sa samozrejme bude čudovať že je kritizovaná a že išla nad rámec svojich kompetencií.

Nehovoriac o celej relácií. Už aby bol ozaj prijatý nový zákon. A toto ozaj tupé politikárčenie bolo za nami. Ozaj stačilo! Kvalita relácie ozaj súvisí od moderátora. Nech sa na mňa nikto nehnevá ale ani to predstieranie odbornosti je už ani nie akceptovateľné. Celý čas čakám na to, kedy už táto pani redaktorka skočí tomu Krúpovi do reči. Nuž nestalo sa… Zato Blanár má často problém dokončiť vetu. No dobre. Tak dobrú chuť, škoda času…,“ uzavrel známy politik Smeru.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dušan Jarjabek sledoval politickú reláciu na RTVS. Jančkárová? Tupé politikárčenie!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: