eReport.sk
A. Babiš a R. Fico
A. Babiš a R. Fico. Zdroj: FB A. Babiša

VIDEO Mimoriadne vrúcne prijatie v Čechách! Kto sa tak zo stretnutia s R. Ficom tešil?

Vrúcne prijate a radosť zo stretnutia! Napriek tomu, že médiá hlavného prúdu to prezentovali tak, že Roberta Fica v Čechách iba trpia, nie je to tak! Pozrite sa, akú radosť mali zo stretnutia s ním M. Zeman a A. Babiš!

Áno, je pravda, že stretnutia s českým súčasným premiérom, Petrom Fialom a prezidentom Petrom Pavlom neboli až také vrúcne. Treba však povedať aj to, že boli dôstojné, diplomatické a slušné.

Potom však nasledovali stretnutia, ktoré mali úplne inú atmosféru. Úprimná radosť zo vzájomnej prítomnosti srší z každej fotografie a videa. Áno, Robert Fico má v ČR svojich spojencov. Zaiste nimi sú Andrej Babiš a Miloš Zeman.

Zvítanie sa R. Fica a A. Babiša. Zdroj: FB A. Babiša

Vrúcne prijate a radosť zo stretnutia

Babiš vyzeral, že je zo stretnutia mimoriadne potešený. „Ďakujem za stretnutie pán premiér! A aj na vecnú diskusiu o dôležitých témach. V4, Green Deal, jadrová a nelegálna migrácia, ktorá ohrozuje bezpečnosť občanov nielen našich krajín, ale aj celej Európy. Som rád, že sa v týchto zásadných otázkach úplne zhodneme,“ napísal na sociálnu sieť. A to nebolo všetko. Babiš ukázal aj to, ako sa páni zvítali.  

Fotografia z FB profilu M. Zemana. R. Fico a M. Zeman

Rovnako príjemné bolo aj stretnutie premiéra s bývalým českým prezidentom, Milošom Zemanom. Ten na Facebook napísal toto: „Bolo mi veľkým potešením privítať Roberta Fica v Prahe, v mojej kancelárii! Srdečne blahoželáme priateľovi, ktorý sa po víťazstve vo voľbách vrátil na pozíciu premiéra SR.“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Mimoriadne vrúcne prijatie v Čechách! Kto sa tak zo stretnutia s R. Ficom tešil?

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne