tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
FOTO TASR/AP

Vraždil vedúci. Strelec z Walmartu vo Virgínii bol zamestnanec tohto hypermarketu

Strelec, ktorý v utorok večer v hypermarkete Walmart v americkom štáte Virgínia usmrtil šesť osôb a potom sám seba, bol jeho zamestnancom. Informácie o strelcovi zverejnil Mark G. Solesky, veliteľ polície v meste Chesapeake, kde sa incident odohral.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Americký minister obrany Lloyd Austin.
  2. Pohľad na miesto tragédie, ktorá si vyžiadala jednu obeť.

Meno útočníka neuviedol, pretože jeho rodina ešte nebola informovaná. Jedna zo zamestnankýň Walmartu Briana Tylerová pre televíziu ABC povedala, že pracovníci obchodu sa v utorok pred začiatkom zmeny zhromaždili v miestnosti, kde trávia pracovné prestávky. Podľa jej slov jeden z vedúcich „otvoril dvere a spustil streľbu“.

Spáchal samovraždu

Policajti páchateľa  podľa Soleského už našli mŕtveho. Pravdepodobne sa usmrtil sám. Motív útoku zatiaľ nie je známy. Pri streľbe zomrelo ďalších šesť osôb a štyroch ľudí previezli so zraneniami do nemocnice.

Nezmyselný čin

Starosta Chesapeake Rick W. West v stredu prostredníctvom Twitteru vyjadril „zdrvenie nad nezmyselným násilným činom“. Miestne médiá uvádzajú, že hypermarket bolo v čase streľby veľa ľudí, ktorí  nakupovali pred Dňom vďakyvzdania. Američania si ho tento rok pripomínajú 24. novembra.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vraždil vedúci. Strelec z Walmartu vo Virgínii bol zamestnanec tohto hypermarketu

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku