tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency

Vrátia sa ešte „Priatelia“ na obrazovky? Čo o tom prezradila Phoebe

Seriál Priatelia sa tešil veľkej popularite. Začal sa nakrúcať v roku 1994 a vydržal desať sezón. Fanúšikovia sa k nemu vracajú ale aj teraz. Minulý rok ich potešila správa o špeciáli, ktorý sa mal vysielať vlani v máji. Bohužiaľ, sa zatiaľ nedočkali.

Lisa Kudrow potvrdila, že dlho očakávané stretnutie priateľov sa určite udeje. V skutočnosti už preň natočila niekoľko segmentov. „Niečo som už natočila, takže to určite bude,“ povedala 57-ročná Lisa počas nedávnej epizódy podcastu „Literally! With Rob Low“.

HBO Max vytvorí stretnutie všetkých šiestich hviezd „Priateľov“ – Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matthew Perry, Matt LeBlanc a David Schwimmer – pred kamerou po prvý raz od roku 2004, kedy sa seriál prestal natáčať. V improvizovanom špeciáli budú predstavitelia priateľov spomínať na natáčanie obľúbeného sitkomu, ktorý mal premiéru v roku 1994 a trval desať sezón. Spoločné natáčanie je naplánované na jar tohto roku.

Lisa Kudrow, foto: shutterstock/Kathy Hutchins

„Nejde o žiadny reštart,“ vysvetlila Lisa. „Nie je to film, ktorý pôjde podľa scenára. Nebudeme zobrazovať naše postavy. Budeme to my, čo sa dáme dokopy, čo sa nestáva často a nikdy sa to nestalo pred kamerami, pred inými ľuďmi, od roku 2004, keď sme skončili.“

Prvé správy o nakrúcaní fanúšikov nadchli už minulý rok vo februári, keď boli prvýkrát zverejnené. Nakrúcanie špeciálu, ktorý sa mal pôvodne vysielať vlani v máji, sa však kvôli pandémii opakovane odložilo. V auguste 51-ročná Jennifer Aniston uviedla, že meškanie bolo sklamaním, ale ubezpečila fanúšikov, že sa na stretnutie oplatí čakať. „Bude to super,“ povedala Aniston pre Deadline. „A viete čo? Všetky tieto odklady nám poskytli viac času na to, aby to bolo ešte vzrušujúcejšie a zábavnejšie, ako by to bolo predtým. Takže som sa rozhodla, že sa na to budem pozerať pozitívne. Nikam neodchádzame. Je mi to ľúto, ale nikdy sa nezbavíte „Priateľov“. Ľudia, budeme tu s vami celý život!“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vrátia sa ešte „Priatelia“ na obrazovky? Čo o tom prezradila Phoebe

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku