eReport.sk

EXKLUZÍVNY PRIESKUM Voľby by jednoznačne vyhral Smer! Hlas dýcha na krk PS

Ak by sa voľby konali na začiatku septembra vyhrali by ich s jednoznačným výsledkom strana Roberta Fica Smer-SSD s výsledkom 24,5 percenta. Na druhom mieste so stratou na víťaza by skončilo hnutie Progresívne Slovensko (14,6%). Tretie miesto by patrilo strane expremiéra Petra Pellegriniho Hlasu-SD (12,8%).

Prinášame vám exkluzívny prieskum agentúry Polis, ktorá pre portál eReport vykonala, v dňoch 1.-6.9 telefonický prieskum na vzorke 1002 respondentov.

Republika, SaS a SNS

Po strane Hlas-SD nasleduje hnutie Republika, ktoré by získalo podporu od 7,6% opýtaných. Nasleduje liberálna strana SaS (6,8%) a do parlamentu by sa vrátila i pronarodná strana SNS (6%).

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Chmelár o Káčerových útokoch
  2. Robert Fico

Facka pre Matoviča

Cez päť percentnú hranicu by sa dostali i Sme rodina (5,8%), KDH(5,4%). Koalícia OĽANO a priatelia by dosiahli rovnaký výsledok ako KDH (5,4%), avšak pre nich by to znamenalo pôsobenie v mimoparlamentnej opozícii, keďže koalícia musí vo voľbách dosiahnuť až 7% hranicu. Do parlamentu by sa dostala i menšinové strana aliancia, ktorá by dostala podporu od 5,2% občanov.

Potupa pre Hegera

Strana bývalého predsedu vlády SR Eduarda Hegera by dosiahla postupný výsledok. Svoj hlas by jeho strane Demokrati odovzdalo iba 1,2% občanov.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

EXKLUZÍVNY PRIESKUM Voľby by jednoznačne vyhral Smer! Hlas dýcha na krk PS

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php