eReport.sk
Predlžovanie agónie Slovákom nepomôže
Generál Jozef Viktorín. Zdroj: eReport

Viktorín rázne PS aj SaS: Keď viete vyberať peniaze na muníciu pre Ukrajinu, podporte aj 13. dôchodky


Poslanci Národnej rady SR schválili pre dôchodcov 13. dôchodky, ktoré však budú súčasťou riadne zákonnej dávky a nebudú závislé od ľubovôle tej ktorej vlády. Prirodzene, koalícia sa teší a s ňou aj časť opozície, ktorá ich podporila. Kto ale škrípe zubami sú progresívci a liberáli. Tí v tom opäť hľadali zradu a podvod na voličoch!

Antihumánna partička z PS a SaS

Politici z Progresívneho Slovenska a SaS sa nikdy netajili tým, že „rozhadzovať“ peniaze tým, ktorí to potrebujú oni nikdy robiť nebudú a ani to nepodporia. Podporili by to iba po svojom a v čase keď sa im to hodí, teda pred voľbami. A keďže dvoje (parlamentné a prezidentské) už prehrali, tak sa rozhodli, že ak už nepomôžu, tak budú aspoň škodiť. Nad touto ich zvrátenou filozofiou sa v statuse pozastavil Jozef Viktorín, generál vo výslužbe, ktorý sa teší z toho, že sa 13. dôchodky podarilo schváliť hlasmi 104 poslancov Národnej rady SR. „Je to naozaj historický moment, pretože je to po prvýkrát, kedy sa stal 13-ty dôchodok normálnou zákonnou dávkou,“ skonštatoval hneď v úvode.

Pre vás, ako je nám už zrejmé, je občan dobrý iba ak nič nepotrebuje.

Jozef Viktorín, generál vo výslužbe

Zaujímavé je podľa neho ale to, pozrieť sa bližšie na to, kto bol proti, teda presnejšie, kto sa zdržal. „Bola to partička z PS a SaS. Dopíšem, že antihumánna partička. Pretože to, čo nám pravidelne predvádzajú, sa inak ani nazvať nedá,“ pustil sa do kritiky progresívcov a liberálov Viktorín, podľa ktorého títo ľudia znovu všetkým ukázali svoju skutočnú tvár a svoj nepríčetný vzťah k občanom. „Mysliac si, že ak ich voliči patria k nižším ročníkom, môžu doslova odkopnúť starších. Ich perfídna a falošná argumentácia, že naša ekonomika na to nemá, u mňa ani náhodou neobstojí,“ dodáva nahnevaný generál vo výslužbe.

Filozofia zla a antinárodného ťaženia

„Buď máme v sebe rozmer sociálneho cítenia, buď ideme do riadenia štátu implantovať prvky sociálnej politiky, pretože vieme, že je potrebná, buď sa vieme aspoň takto poďakovať staršej generácii, ktorá tvrdo pracovala a budovala Slovensko a (aj keď asi na to už v PS a SaS zabudli) vychovala aj generáciu dnešných voličov progresívcov a liberálov, alebo to proste nevieme a nechceme, a jediné čo dokážeme je brať poslanecké platy a v pléne a na tlačovkách mudrovať, ako dôchodcov nepodporiť, pretože ich vlastne už nepotrebujeme a koniec – koncov nám tu len prekážajú,“ nedáva si Viktorín pri ďalšej kritike progresívcov a liberálov servítku pred ústa.

Blížiace sa voľby do Európskeho parlamentu budú o tom, na ktorom mieste občan bude.

Jozef Viktorín, generál vo výslužbe

Takto si progresívci aj liberáli podľa generály vo výslužbe zakladajú na veľký problém, ktorý sa im vráti. „A už sa vám aj vracia – ľudia vás už prekukli. Vidia, aká je vaša filozofia zla a antinárodného ťaženia. Dvakrát po sebe vám to zrátali vo voľbách a pridajú určite aj tretí povestný,“ varuje Viktorín dvojicu opozičných strán. „Práve preto sme my všetci drali nohavice v školách (ktoré postavili práve tí dôchodcovia), aby sme sa naučili veci správne riešiť. Žiaľ, od vás niečo takéto čakať nemôžeme,“ kopol si generál vo výslužbe opäť do progresívcov aj liberálov.

Už netreba veriť ani len nos medzi očami

„Ak nepoznáte dátum vzniku ČSR s argumentom, že nie ste fanúšikmi memorovania (však madam Tamara Stohlová?), tak kde by sme od vás chceli vedieť, aby ste poznali nástroje, ako v ekonomike pre dôchodcov naozaj peniaze nájsť. Pre vás, ako je nám už zrejmé, je občan dobrý iba ak nič nepotrebuje a HLAVNE stotožňuje sa s vašou filozofiou a vašim čudesným videním sveta. Vtedy ste spokojní. Preto pre mňa platí a bude platiť od týchto dní na vždy: KEĎ VIETE VYBERAŤ PENIAZE NA MUNÍCIU PRE UKRAJINU, TAK PRE NAŠICH DÔCHODCOV MUSÍTE VEDIEŤ PODPORIŤ DÔCHODKY,“ tne ďalej do živého Viktorín.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Dôchodcovia o odsúvaní na okraj spoločnosti
  2. Predlžovanie agónie Slovákom nepomôže
  3. Ľudia už počúvať frázy dlho nevydržia
  4. generál Jozef Viktorín

„A tiež musíte pochopiť, že na prvom mieste nie je nik iný ako občan Slovenskej republiky. Všetko ostatné môže prísť na rad až potom. A keďže občan zostáva na prvom mieste v politike, ktorú presadzujem ja, tvrdím, že aj blížiace sa voľby do Európskeho parlamentu budú o tom, na ktorom mieste občan bude. A nakoľko tých progresívnych a liberálnych politikov už poznáme, vieme, že u nich to prvé miesto nebude,“ píše záverom generál vo výslužbe Jozef Viktorín, ktorý ešte dodáva: „Proste im už netreba veriť ani len nos medzi očami.“

Zdroj: FB / Generál Jozef Viktorín

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Viktorín rázne PS aj SaS: Keď viete vyberať peniaze na muníciu pre Ukrajinu, podporte aj 13. dôchodky

Odoberať
Upozorniť na
19 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: