eReport.sk
Foto: instagram

Viktor Vincze o nežiadúcich účinkoch po očkovaní: TOTO mi vyrástlo pod rukou

AKTUALIZOVANÉ – Prvú dávku vakcíny proti COVID-19 majú už obaja. Včera sa Viktor Vincze pochválil na sociálnej sieti, že po niekoľkých dňoch čakania na Národnom futbalovom štadióne prišiel rad aj na neho. Dostal vakcínu Pfizer, zatiaľ do Adela bola zaočkovaná AstraZenecou. Tomu sa hovorí šťastlivec. Deň po prehovoril o nežiadúcich účinkoch.

„Štvrtýkrát som takto k “záverečnej” skúšal, či niekde nezostali na záver dňa nejaké vakcíny a včera to vyšlo. Na Národnom futbalovom štadióne mi večer pichli BioNTech/Pfizer. Doktor najprv volal všetky diagnózy podľa vyhlášky a keď stále zostávali voľné kusy, vyzval nás – darcov krvi. Bol som pripravený na hocakú registrovanú dávku a až vnútri sme sa dozvedeli, čím dnes očkujú. Nejdem nikoho z vás presviedčať, ja ale inú cestu nevidím. Čím menej ľudí bude zaočkovaných, tým viac tu bude ten vírus vyhnívať, mutovať a táto agónia sa bude len predlžovať. A ja mám opatrení, rúšok a kolabujúcich podnikov už dosť,” napísal známy moderátor ku fotke.

Zdroj: Instagram Viktor Vincze

Deň po očkovaní Viktor Vincze na sociálnej sieti zverejnil príspevok, v ktorom opísal nežiadúce účinky. Zatiaľ čo Adela mala zimnicu, teplotu, nevoľnosť a bolesť ruky, Viktora vážnejšie nežiadúce účinky obišli. „Hlásim Pfizer účinky. 24 hodín po vpichu jemná bolesť ruky, silnejšia bolesť hlavy, ibalgin to vyriešil,” napísal ku príspevku. Keďže Viktor je známy tým, že si rád vystrelí a má niekedy sarkastickú poznámku, ešte dodal: „Dnes už nič, iba mi tu pod rukou narástol takýto tvor …” Hneď označil ŠÚKL a spýta sa ich, či je to ok. Samozrejme to myslel zo srandy, nakoľko odfotil svojho psa.

Štátny úrad na kontrolu liečiv mu vzápätí aj odpovedal: „Tvorovi posielame poškrabkanie za uškami.” „To je EMA schválená liečba,” pýtal sa Viktor ďalej. Na to mu ŠÚKL odpovedal naozaj vtipne: „Nie, ide o experimentálnu liečbu. Žiaľ nateraz nepreplácanú zdravotnými poisťovňami.”

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport