eReport.sk
Adela Vinczeová, foto: profimedia

Ide príkladom: Adela Vinczeová je už konečne zaočkovaná!

Patrí medzi naše najpopulárnejšie televízne moderátorky. Veľakrát sa vyjadruje aj k aktuálnym spoločenským otázkam. Adela Vinczeová (40) je už konečne zaočkovaná!

Adela Vinczeová patrí medzi najznámejšie a najpopulárnejšie moderátorky u nás na Slovensku. Je vtipná, pohotová, bystrá a vzdelaná. Pravidelne sa vyjadruje aj k aktuálnym spoločenským otázkam a problémom. Potom ako prekonala spoločne s celou rodinou Covid – 19, podporovala aj očkovanie proti spomínanému ochoreniu.

Jej manžel Viktor dnes na sociálnej sieti informoval o tom, že Adela je už konečne zaočkovaná. „Astra je tam. Sme na chate na Liptove, prišiel termín do Prešova, neváhala. Neváhajte ani vy. Ja stále čakám. Tomu, že je to moja babka, ktorú len sprevádzam, neuverili,“ napísal vtipne spravodajský moderátor Viktor Vincze.

Adela je už zaočkovaná!

Foto: Instagram

Adela jednoducho využila možnosť svojej vekovej kategórie dať si pichnúť vakcínu. Svojou popularitou chce prispieť k tomu, aby o tejto problematike šírila potrebnú osvetu. Predsa len ešte stále existuje dosť Slovákov, ktorí očkovaniu priveľmi nedôverujú. Adela Vinczeová sa spoločne s manželom pravidelne vyjadruje aj k téme ekológie, sama chodieva často peši a podporuje aj bratislavskú MHD.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport