eReport.sk
Bambie Thug, Eurovízia 2024 Zdroj: YouTube

VIDEO Temnota v priamom prenose, v Eurovízii sa dejú naozaj veľmi čudné veci


Pieseň, ktorá sa dostala do finále, je podľa slov jej interpretky otvorene satanistická. Samotná Eurovízia ju opisuje ako pieseň o pocite, že váš potenciál je prehliadaný a je ódou na LGBT komunitu.

Írska speváčka, prezentujúca sa ako čarodejnica, so satanistickým vystúpením a textom piesne, obsahujúcim „zaklínadlá“, postúpila do finále najprestížnejšej hudobnej súťaže v Európe – Eurovision Song Contest 2024.

Temnota v priamom prenose

31-ročná írska nebinárna speváčka vlastným menom Bambie Ray Robinson vystupujúca ako Bambie Thug postúpila v utorok večer do finále Eurovízie 2024. To sa uskutoční v sobotu. Jej predstavenie bolo úplne otvorene satanistickým rituálom. V prvom rade o sebe Bambie Thug na tlačovej konferencii prezradila, že je „queer“. To ju vraj robí výnimočnou. Následne dodala, že je aj čarodejnica.

Viaceré otvorené satanistické motívy boli viditeľné. Okrem kostýmu aj text piesne obsahujúcich zaklínadlá. Jej tanečný partner mal na sebe kostým pripomínajúci démona. Asi v polovici vystúpenia sa Robinsonová vyzliekla do kostýmu vo farbách transgender vlajky.

Pieseň Doomsday blue, ktorou si Robinsonová zabezpečila miesto v sobotňajšom finále, je podľa jej slov z roku 2023 otvorene satanistická a samotná Eurovízia ju opisuje ako “pieseň o pocite, že váš potenciál je prehliadaný, a je ódou na LGBT komunitu.”

Zdroj: Christianitas, LifeNews

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Temnota v priamom prenose, v Eurovízii sa dejú naozaj veľmi čudné veci

Odoberať
Upozorniť na
25 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne