eReport.sk
Nik ťa nechce!
Štátny tajomník rezortu zahraničia Andrej Stančík. Foto: fb/andrejstancik95

VIDEO Stančík o Naďovi na Ukrajine: Robil Slovensku skvelé meno, jeho prejav bol najzásadnejší!


Stančík o Naďovi na Ukrajine vo svojom vyhlásení ministra obrany iba chválil. Bývalý poslanec parlamentu a súčasný štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí Andrej Stančík dal „palec hore“ pre šéfa rezortu obrany Jaroslava Naďa (obaja OĽANO). A to za jeho reprezentáciu Slovenska počas návštevy Ukrajiny. Samotný Naď svoj pobyt v Kyjeve popísal ako silný zážitok.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nie je vojnou USA s Ruskom
  2. Boj sa neskončil

Napriek tomu, že v súčasnosti vláde hrozí, že už najbližší utorok (13.12.) sa na základe rozhodnutia parlamentu bude musieť porúčať, Stančík ospevuje jedného z jej členov. Najmladší štátny tajomník sa vyjadril k tohto týždňovej návšteve slovenských ministrov na Ukrajine. Vyzdvihol šéfa rezortu obrany Jaroslava Naďa aj za jeho prejav v parlamente.

„Jaro sa práve vrátil z Ukrajiny, kde robil Slovensku skvelé meno. Jeho prejav nebol najenergickejší, či najhlasnejší. Hovoril ale zo srdca, slušne, vecne. A preto to bol prejav najzásadnejší,“ uviedol Stančík na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/andrejstancik95

Prihovoril sa aj poslancom SaS

Vláda Eduarda Hegera (OĽANO) momentálne čelí návrhu svojich bývalých koaličných kolegov z SaS. Liberáli sa usilujú vysloviť jej nedôveru v parlamente. „Matovičovci“ sa SaS od ich zásadného kroku snažia odradiť skôr cez emocionálnu linku. Používajú na to pritom, pre pravicu v skutku overenú metódu, meno predsedu Smeru-SD Roberta Fica. OĽANO sa totižto snaží navodiť dojem, že SaS svojou snahou vysloviť nedôveru vláde napomáha práve sociálnym demokratom v návrate k moci.

„Hovoril ku kolegom, s ktorými sme donedávna bojovali spolu. Dnes hrozí, že spojením s ´druhým brehom´ všetku doterajšiu snahu zmaria. Stále je ešte čas zatiahnuť ručnú brzdu,“ konštatoval Stančík v statuse, v ktorom chváli Naďa.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Stančík o Naďovi na Ukrajine: Robil Slovensku skvelé meno, jeho prejav bol najzásadnejší!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne