eReport.sk
Ivan Ševčík, rozhovor, zásah u Bodora
Ivan Ševčík, foto:eReport

VIDEO Ševčík o zásahu NAKA u Bödöra: Ako bývalý policajt sa musím hanbiť!

Generál vo výslužbe Ivan Ševčík pracoval v polícii vyše 30 rokov. Je bývalým šéfom UBOK, bývalým šéfom Inšpekčnej služby a bol bývalým policajným pridelencom SR v Prahe. Vyjadril sa k zásahu Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v dome Norberta Bödöra.

Ševčík si o zásahu v dome u nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra, myslí, že bol neprofesionálny a podľa neho to bol doslovná demonštrácia sily. „Ako bývalý policajt sa musím hanbiť,“ začal svoj rozhovor Ivan Ševčík. Spomenul aj pietnu spomienku na nebohého exšéfa polície Milana Lučanského, ktorá sa uskutočnila na konci roku 2021.

Reakcia Ivana Ševčík

Vyjadril sa aj jeden z advokátov Bödöra

K údajne neprimeranému zásahu Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) sa vyjadril aj jeden z advokátov Norberta Bödöra Pavol Gašpar

„Takto vyzerá krátka ukážka toho, ako vyzerá polícia v rukách politikov, a pár faktov k nezákonnému zásahu u Norberta Bödöra. Ústavný súd skonštatoval, že Norbert Bödör bol väznený nezákonne a boli porušené jeho základné ľudské práva. Najvyšší súd napriek tomu robil obštrukcie, a reagoval až po podaní trestného oznámenia obhajcami, a zverejnení podozrení z páchania trestnej činnosti sudcami tohto súdu,“ uviedol obhajca.

VIDEO ZO ZÁSAHU NAKA V DOME NORBERTA BÖDÖRA

Foto: video/fbpavolgaspar

Bude vás zaujímať:

  1. Ján Drgonec
  2. Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SD.
  3. Podnikateľ Norbert Bödör
  4. Peter Kmec


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ševčík o zásahu NAKA u Bödöra: Ako bývalý policajt sa musím hanbiť!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti