eReport.sk
Zľava Juraj Krúpa a Marián Kéry.
Zľava Juraj Krúpa a Marián Kéry. Reprofoto: ta3.com

VIDEO Saskár Krúpa sa v priamom prenose zosmiešnil! Väčší HOAX dať azda ani nemohol

Poslanec SaS Juraj Krúpa, ktorý sa do parlamentu prebojoval na kandidátke OĽANO ako dvojka ministra obrany Jaroslava Naďa (Demokrati), sa v priamom prenose poriadne zosmiešnil! Človek, ktorý rád rozpráva o boji proti dezinformáciám a hoaxom, v priamom prenose šíril absolútne vyvrátiteľné tvrdenie o poslancovi opozičnej strany Smer-SD.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Mafia a extrémisti
  2. Roman Mikulec
  3. Káčer o ľudských právach

Predseda zahraničného výboru Marián Kéry podľa neho v minulosti spolupracoval s ŠtB a s komunistami. Okrem toho ho nazval aj žoldnierom KGB. Krúpove tvrdenia však majú zásadnú medzeru. Kéry mal v roku 1989 len 11 rokov a bol ešte na základnej škole.

Krúpove fázy hnevu

„Vyprosujem si, aby taký žoldnier, ktorý skáče z jednej strany do druhej, niečo hovoril o mne,“ reagoval na jednu z prvých urážok Kéry. Po tejto vete sa Krúpa, ktorý v strese rád začína tykať ľuďom, trochu stratil vo svojich vlastných slovách. „Ty si…,“ začal Krúpa, no tentokrát sa stihol ukontrolovať. Peter Kmec, poslanec za Hlas-SD, by však vedel hovoriť o tom, kam až vie Krúpa po prvej fáze svojho hnevu v podobe tykania zájsť. Zhodou okolností, Kéry bol pri Krúpových urážkach na Kmecovu adresu pri diskusii o obrannej dohode s USA taktiež prítomný.

Krúpove klamstvo

Vráťme sa však k dnešnej scéne. Krúpa sa po prvých sekundách ošiaľu spamätal a zabočil do dezinformačných vôd. „Akú máte vy minulosť, pán Kéry, hovorte, priznajte sa,“ začal ďalší útok na Kéryho. „Ja som od roku 2001 členom strany Smer-SD,“ odpovedal mu poslanec Smeru.

Pán redaktor, v roku 1989 som mal 11 rokov, čo to trepe za nezmysly?

Predseda zahraničného výboru Marián Kéry.

Potom prišlo však niečo, čo evidentne nečakal ani Kéry, ktorého Krúpa rozosmial. A po dodatočnom ozrejmení faktov treba uznať, že následné obvinenie Krúpovi fakt nevyšlo. „Vy máte veľmi blízko ku komunistickej strane, k ŠtB, pán Kéry,“ povedal Krúpa, pravdepodobne neuvedomujúc si, že jeho veta by nemohla byť pravdivá ani len teoreticky. „Pán redaktor, v roku 1989 som mal 11 rokov, čo to trepe za nezmysly?,“ obrátil sa na redaktora evidentne pobavený Kéry. V tom momente sa pritom mohol stať historický najmladším politikom komunistickej strany z čias socializmu. Asi si však v tom momente pravdu vážil predsa len o niečo viac ako jeho protivník.

VIDEO Ako poslanej Juraj Krúpa obvinil poslanca Mariána Kéryho zo toho, že mal blízko k ŠtB

Zdroj: ta3.com


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Saskár Krúpa sa v priamom prenose zosmiešnil! Väčší HOAX dať azda ani nemohol

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti