tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Peter Pellegrini.
Peter Pellegrini. Zdroj: fb/hlas-sd

VIDEO Nezasadajte na Bôriku ako blázni a robte niečo pre ľudí! Vyzval Pellegríni vládu

Nezaradení poslanci okolo Petra Pellegriniho podporia návrh na zmenu Ústavy SR v súvislosti s predčasnými voľbami. Predloženie návrhu do Národnej rady (NR) SR avizoval predseda Sme rodina a parlamentu Boris Kollár. Pellegrini na piatkovej tlačovej konferencii vyzval všetkých poslancov parlamentu, aby návrh podporili.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Peter Pellegrini za rečníckym pultom počas tlačovky Hlasu.
  2. Peter Pellegrini za rečníckym pultom počas tlačovky Hlasu.
  3. Šéf parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).
  4. Peter Pellegrini na snímke z videa.
  5. ilustračka ústava Slovenskej republiky ilustračná snímka Slovensko poslanecký sľub skladanie

„Som rád, že predseda NR SR si splnil svoj sľub. Bolo by to najelegantnejšie riešenie, prijať novelu ústavy, ktorá umožní poslancom skrátiť si volebné obdobie, alebo ktorá nakoniec dovolí aj vypísať referendum o predčasných voľbách, lebo dnes to ústava nedovoľuje,“ uviedol.

Zdroj: youtube

Pellegrini sa obáva, že zo strany koalície pôjde opäť o „úskok“ a nenájde sa 90 hlasov na podporu novely. Vyzval poslancov, aby za návrh hlasovali. „Zmena ústavy ešte neznamená, že prídu predčasné voľby. Nech sa neboja o svoje stoličky, svoje platy. Nech za to zahlasujú. Je to len o tom, aby slovenská ústava do budúcna poznala takúto vec,“ ozrejmil a poukázal na vyjadrenie Ústavného súdu SR.

Čo sa týka aktuálnej politickej situácie a vládnej krízy, Pellegrini hovorí o smiešnom divadle. Neočakáva výsledok ani od piatkového rokovania vládnych strán. Počkať podľa Pellegriniho treba aj na to, s čím sa vráti z dovolenky líder OĽANO Igor Matovič. Predstaviteľom vlády odkázal, aby nezasadali vo vládnom hoteli Bôrik ako blázni, ale aby sa konečne vrátili do svojich úradov a robili niečo pre ľudí.

Zdroj: tasr, youtubeKOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Nezasadajte na Bôriku ako blázni a robte niečo pre ľudí! Vyzval Pellegríni vládu

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku