eReport.sk
Nora Kabrheľová

VIDEO Nabrúsená Nora Kabrheľová. Politikom poslala odkaz: Kde do Márie sme sa to dostali?

Nora Kabrheľová, ktorú takmer celé Slovensko pozná ako Noru Mojsejovú, bola kedysi veľkou televíznou hviezdou. V minulosti mala tiež záujem vstúpiť do politiky. Ešte v roku 2002 sa objavila na kandidátke HZDS. Neskôr dokonca išla do volieb ako predsedníčka partaje Strana Slobodné Slovo – Nory Mojsejovej. Ani to však nevyšlo. Napriek tomu celebrita stále sleduje dianie okolo seba.

Najnovšie zverejnila bývalá podnikateľka video, v ktorom hovorí o svojej čerstvej skúsenosti zo supermarketu. „Bolo tam maslo za 3 eurá a 9 centov a maslo za 3 eurá a 19 centov. Stála tam pani, asi 50-ročná a desať minút rozmýšľala, ktoré maslo má kúpiť. Nakoniec zobrala polovicu masla,“ opísala Kabrheľová s tým, že jej pani prišlo ľúto a mrzí ju, že jej nepomohla.

Čítajte viac:

  1. Saranča sťahovavá (Locusta migratoria)

„Chcem vás poprosiť, nevšímajte si ľudí, ktorí majú. Nezaoberajte sa tým. Ale všímajte si tých ľudí, ktorí nemajú,“ apelovala na svojich fanúšikov. „Kde do Márie sme sa dostali, že rozmýšľame či máme kúpiť jedno maslo alebo polovicu masla,“ rozčúlila sa. „Aj politici. Nad tým sa zamýšľajte, lebo ľudia nemajú na základné veci. Na základné!“ prehovorila do duše poslancom i vládnym činiteľom Kabrheľová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Nabrúsená Nora Kabrheľová. Politikom poslala odkaz: Kde do Márie sme sa to dostali?

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti