eReport.sk
Richarda Müllera na výstave jeho fotografií, spovedá moderátorka Adela Vinczeová.
Richarda Müllera na výstave jeho fotografií, spovedá moderátorka Adela Vinczeová. Foto: tasr

VIDEO Müller pritiahol viaceré osobnosti. Vystavuje fotky: Mnohé som urobil mobilom!

Legenda slovenskej hudobnej scény, spevák Richard Müller, sa predstavil v pozícii, ktorá pre neho nie je úplne typická. Aj keď je pravda, že od umenia sa ani náhodou nevzdialil. Práve naopak. Rozhodol sa pred svojimi fanúšikmi aj kritikmi prezentovať svojimi fotografiami. Práve o tom je totiž výstava pod názvom Okamihy.

Vernisáž fotografií Richarda Müllera Okamihy pritiahla pozornosť viacerých verejne známych osobností. „Prišla moderátorka Adela Banášová (Vinczeová – pozn. red.) s rodičmi, herečka Kristína Farkašová, filmová producentka Wanda Adamík Hrycová, televízna moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová či zabávač Oliver Andrásy. Na vernisáži sa ukázal aj generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník,“ informoval v piatok portál cas.sk.

Pripájame video agentúry TASR, ktoré zachytáva vernisáž Müllerových fotiek v bratislavskej Umelke. Müller pred kamerou Banášovej zaujímavo vysvetlil aj to, prečo – a na aký popud fotí: „Neviem to definovať, vidím niečo, z čoho mám pocit, že bude fotka. Niekedy sa stane, že tá fotka príde hneď a viem, že bude dobrá a niekedy proste nepríde,“ uviedol frotmen legendárneho Banketu, ktorý priznal, že mnohé z vystavených fotografií urobil mobilom.

VIDEO Richard Müller: Neviem to definovať, vidím niečo, z čoho mám pocit, že bude fotka


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Müller pritiahol viaceré osobnosti. Vystavuje fotky: Mnohé som urobil mobilom!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti