eReport.sk
Boris Kollár, foto: tasr

VIDEO Mikulec, ideš na koberček! Rozzúrený Kollár si ho predvolal kvôli prípadu v Miloslavove

Slovenskom otriasla kauza iba 11-ročného dievčatka, ktoré mali v Miloslavove napadnúť iní tínedžeri. Podľa medializovaných informácií ju opili, bili, vyzliekli a niektoré svoje skutky aj natáčali. Po týchto informáciách zostali mnohí zhrození, medzi nimi aj multiotecko Boris Kollár.

Šéf koaličnej strany Sme rodina preto neváhal a rozhodol sa konať. „Dokedy sa bude na to spoločnosť pozerať, že nám šikanujú deti, že nám ich opíjajú, mučia a bijú. Zanecháva to na nich absolútne nezmazateľné stopy a ťažké rany na psychike,“ tvrdí Kollár, ktorý sa obáva o osud mladého dievčaťa po takejto udalosti.

Minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO)

Kollár si dal na koaličnú radu predvolať Mikulca. – Foto: tasr

Som otec veľa detí. Všetci to o mne viete. Mňa sa to osobne veľmi dotklo. Neviem si predstaviť, že by mojej jedenásťročnej dcére by toto niekto spravil,“ zhrozil sa šéf národnej rady s tým, že je nemysliteľné, aby boli nejaké „rodiny nedotknuteľné“.

Na najbližšiu koaličnú radu som nechal predvolať ministra vnútra. Budem od neho požadovať jasné kroky, akým spôsobom sa na Slovensku zamedzí takejto šikane. Keď to bude nutné, vyvolám zmenu trestného zákona, aby takéto deti, ktoré vykonávajú takúto šikanu, aby skončili v ústavoch,“ vyhráža sa s tým, že šikany je zrejme oveľa viac, ako sa o nej vie. Preto je dôležité ju zastaviť.

Čítajte viac:

  1. Policajt záchranárovi nariaďuje schovať transparent.
  2. Dočasne poverený policajný prezident Štefan Hamran

Dievča mali podľa medializovaných informácií napadnúť, opiť a vyzliecť 2. januára v Miloslavove jej kamaráti. Incident si mali nakrútiť na telefón a zverejniť na sociálnych sieťach. Celé sa to malo odohrať v obci v areáli bývalého družstva. Na zverejnenom videu by mali byť 14-, 15- a 16-ročné deti. Podľa medializovaných informácií takýto prípad by nemal byť jediný a táto skupina už zaútočila na deti aj v minulosti.  

– Foto: fb/BorisKollarOfficial

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Mikulec, ideš na koberček! Rozzúrený Kollár si ho predvolal kvôli prípadu v Miloslavove

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti