eReport.sk
Gábor Grendel, foto: tasr

Prípad zbitého dievčatka v Miloslavove bude mať dohru v parlamente. Preveria vraj všetky podozrenia!

Udalosť, ktorá sa stala len nedávno v obci Miloslavov, keď niekoľko tínedžerov opilo, zbilo a vyzlieklo iba 11-ročné dievča a skutky si ešte aj natáčali, mnohým vyrazila dych. Okrem šéfa parlamentu Borisa Kollára, ktorý si už predvolal ministra vnútra, sa bude prípadom zaoberať aj parlamentný výbor.

Na sociálnej sieti to oznámil poslanec za OĽANO a podpredseda národnej rady Gábor Grendel. “Otrasný prípad šikanovania 11-ročného dievčaťa z Miloslavova prerokujeme na najbližšom, mimoriadnom branno-bezpečnostnom výbore parlamentu,” uviedol Grendel, ktorý mal o to požiadať predsedu výboru Juraja Krupu. “Preveríme všetky podozrenia, ktoré prípad sprevádzajú. Hlavne, či polícia a prokuratúra urobili všetko, čo mali,” tvrdí podpredseda parlamentu a vyzval ľudí, pokiaľ majú nejaké tipy, aby mu ich poslali do správy.

– Foto: fb/GGrendel

Jeho postup ocenil aj poslanec za Za ľudí Juraj Šeliga. “Detskej šikane takýchto rozmerov musíme venovať veľkú pozornosť,” reagoval. Polícia pre napadnutie 11-ročného dievčaťa v Miloslavove začala trestné stíhanie vo veci lúpeže. Zároveň nevylúčila, že môže dôjsť k prekvalifikovaniu skutkovej podstaty trestného činu. “Medializované informácie o pôsobení organizovanej skupiny takzvaného ‘detského gangu’ v obci potvrdiť nemôžeme. Rovnako neevidujeme zo strany občanov doposiaľ žiadne oznámenie alebo podanie, ktoré by sa týkalo takéhoto konania ‘gangu’ v uvedenej obci ani v blízkom okolí,” dodala polícia.

Čítajte viac:

  1. Dočasne poverený policajný prezident Štefan Hamran

Dievča mali podľa medializovaných informácií napadnúť, opiť a vyzliecť 2. januára v Miloslavove jej kamaráti. Incident si mali nakrútiť na telefón a zverejniť na sociálnych sieťach. Celé sa to malo odohrať v obci v areáli bývalého družstva. Na zverejnenom videu by mali byť 14-, 15- a 16-ročné deti. Podľa medializovaných informácií takýto prípad by nemal byť jediný a táto skupina už mala zaútočiť na deti aj v minulosti.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prípad zbitého dievčatka v Miloslavove bude mať dohru v parlamente. Preveria vraj všetky podozrenia!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti