eReport.sk
Juraj Gedra
Juraj Gedra zdroj: yt

VIDEO Gedra: Atentát na Fica, nie je náhoda! S týmito ľuďmi si máme sadnúť k jednému stolu a hovoriť o zmieri?


,,Už sa ďalej nemôžeme občiansky prizerať, čo sa deje v našej spoločnosti“, hovorí otvorene vo videu na sociálnej sieti vedúci Úradu vlády Juraj Gedra.

Dlhoročná štvavá kampaň konkrétnych politikov, médií a novinárov žiaľ bola úspešná …

Juraj Gedra

Mohlo by vás zaujímať

  1. Na snímke predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa víta s miestnymi obyvateľmi počas príchodu na výjazdové rokovanie vlády v Handlovej
  2. Cena plynu sa môže zvýšiť
  3. Poľský prezident Andrzej Duda
  4. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vydal dekrét, ktorým prepustil viacero vysokopostavených generálov Národnej gardy.

Naše verejné vystúpenia boli ako hádzať hrach na stenu

,,Keďže naše verejné vystúpenia, boli ako hádzať hrach na stenu, tak sme pristúpili k tomu najsilnejšiemu nástroju, ako je trestné oznámenie. Povedali sme si, že začneme takýmto spôsobom nastavovať červenú čiaru všetkým tým, ktorí nemajú hranicu za ktorú by sa nemalo zájsť,“ vysvetľuje vo videu.

,,Žiadame politiku bez klamstiev, Atentát na Róberta Fica, nie je náhodou, ale dlhoročný výsledok štvavej kampane konkrétnych politikov, médií a novinárov, ktorí dnes utekajú od svojej zodpovednosti a zvaľujú to na zlyhanie premiérovej ochranky. Sú to zbabelci! A s týmito ľuďmi si dnes máme sadnúť k jednému stolu a hovoriť o zmieri? To sa nedá! Musia presvedčiť nielen nás, verejnosť, ale najme seba, že budú rešpektovať aj iný názor, nepovyšovať sa, nehaniť ľudí, že nerobia to, čo si oni želajú a hlavne rešpektovať vládu,“ uviedol vo videu.

Celé video:

Zdroj: yt

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Gedra: Atentát na Fica, nie je náhoda! S týmito ľuďmi si máme sadnúť k jednému stolu a hovoriť o zmieri?

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: