eReport.sk

VIDEO Člena predsedníctva Hlasu Becíka poslanci sklamali. Ľudia mu odporúčajú odchod zo strany!

Člen predsedníctva strany Hlas-SD Branislav Becík, ktorý je ľuďom známy hlavne z online priestoru a z rôznych protestných akcií, sa kriticky postavil k hlasovaniu poslancov svojej strany o finančnej motivácii 300 a 200 eur za očkovanie pre ľudí starších ako 60 rokov. Ide o prvého člena užšieho vedenia strany, ktorý otvorene vyjadril nesúhlas s jej krokmi. Ľudia v komentároch ho vyzývajú na odchod z Hlasu!

„Matovič si umyl ruky nad dôchodcami ako poncius pilát“

„Dnes si Matovič umyl ruky nad dôchodcami, ako poncius pilát. Ďalší koho Matovič zneužil na svoje chvíľkové zviditeľnenie sa – sú naši dôchodcovia. Ja totiž pomoc chápem, ako skutočne niečo úprimné, premyslené a koncepčné – čo rieši každodenné problémy dôchodcov v súvislosti s narastajúcimi cenami energií, potravín, liekov…atď,“ vyjadril sa ešte včera Becík na svojej fanúšikovskej stránke. Toto vyjadrenie sa však ľuďom nepozdávalo a Becíkovi pripomenuli, že je členom predsedníctva strany, ktorá spolu s vládou zahlasovala za návrh, ktorý kritizuje. Niektorí sa dokonca domnievali, že Becík natočil video k zákonu bez vedomosti, že strana Hlas-SD zákon podporila.

Zdroj: video:fb/becikbranislav

Vo videu naviac priblížil svoje pocity ešte kritickejšie, pri čom kritizoval poslancov ako celok: „To, čo dnes predvádzajú poslanci národnej rady nemá obdobu, je to až tragikomické a so zdravým sedliackym rozumom to nemá nič spoločné!,“ rozhorčene začal svoje video Becík.

Vyzývajú ho na odchod zo strany

Po včerajšom dni sú príspevky strany Hlas-SD, rovnako ako jej členov, sprevádzané množstvom veľmi kritických komentárov. Na Facebooku je dokonca vidieť aj značný úbytok ľudí podporujúcich tieto príspevky. Inak to nie je ani na Becíkovej stránke, kde si ľudia servítku pred ústa rozhodne nedávali.

Foto: fb/branislavbecik

„Pán Becík, už dávnejšie som Vám pri staršom príspevku napísal, že ste nespravil dobre, keď ste sa dali zlanáriť do Hlasu. No a dnes sa to len potvrdilo. Máte ešte čas odísť z tej zapredanej sekty. Je Vás tam veľká škoda,“ reagoval jeden z diskutujúcich.„Sklamalo ma hlasovanie poslancov, to musím priznať,“ pripustil v reakcii na komentáre samotný Becík.

Bude vás zaujímať:

  1. Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Člena predsedníctva Hlasu Becíka poslanci sklamali. Ľudia mu odporúčajú odchod zo strany!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti