eReport.sk
Pavol Slota
Pavol Slota. Foto: tasr

VIDEO Brutálny náklad potomka! Syn Slotu je, zdá sa, priamočiary ako otec: Kedy, keď nie teraz!?

Meno Ján Slota slovenskej verejnosti určite netreba zvlášť predstavovať. Mnohí, ale možno nevedia, že do politiky sa rozhodol vstúpiť aj jeho syn Pavol, ktorý založil a šéfuje strane Domov – Národná strana. Slovenskom v súčasnosti rezonuje kauza zadržania dvoch, podľa mnohých, doteraz nedotknuteľných ľudí – šéfa Smeru-SD Roberta Fica a exministra vnútra Roberta Kaliňáka. Spolu s nimi má však problémy s políciou aj prominentný advokát, ktorý okrem Mariána Kočnera obhajoval i oligarchu Smeru-SD Norberta Bödöra. Táto skutočnosť neunikla ani Pavlovi Slotovi, ktorý sa k nej vyjadril nielen v statuse, ale aj vo videu, na sociálnej sieti. Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názormi.

Pavol Slota sa hneď v úvode zastavil pri nedávnom zadržaní svojho kontroverzného otca Jána. „Chceli ho vziať do väzby len na základe ničím nepodložených krivých obvinení kajúcnikov v službách tohto čaputovského zločineckého režimu. Vtedy som informoval verejnosť, že to považujem za pokus ako ma zastrašiť a umlčať, nakoľko som sa začal politicky angažovať a začal som verejne kritizovať tento zločinecký režim a hlavne hovoriť ľuďom pravdu, ktorú sa tu istá organizovaná skupinka samozvaných „NAĎľudí“ snaží doslova zabiť,“ uviedol Pavol Slota.

Matovič, Čaputová, Heger, Lipšic, Sulík, Kollár, Kolíková a Naď zavádzajú na Slovensku fašizmus, ktorý oni prezentujú ako spravodlivosť.

Tvrdí syn kontroverzného expolitika.

Zdôraznil, že sa vraj snaží mobilizovať a zjednotiť slovenský národ, je totiž presvedčený, že práve toho sa mocní vo vláde veľmi boja. „Neprestanem, a v mojej snahe budem o to horlivejšie pokračovať!“ zastrájal sa syn bývalého šéfa SNS.

Zatknutie Róberta Kaliňáka a avizované vzatie do väzby určite dlhodobo „najhlasnejšieho“ opozičného politika Roberta Fica, vníma Pavol Slota ako úbohý pokus o odvrátenie pozornosti občanov napríklad od toho, že v parlamente je na stole zákon, ktorým nám podľa jeho slov chce Hegerov vládny kabinet obmedziť právo voliť. „A toto celé divadielko má poblázniť tú nekritickú časť populácie, ktorá ešte z nejakého, pre mňa neznámeho, dôvodu tomuto zločineckému režimu dôveruje. Práve tu by sme sa možno mali zamyslieť nad tým, komu by bolo dobré obmedziť právo voliť, lebo kvôli nim trpíme všetci!“ – upozornil syn kontroverzného expolitika s tým, že zadržanie Fica a Kaliňáka cenu chleba nezníži, rovnako ako nenaplní zásobníky plynom a negarantuje ani cenu PHM za 0.80 €/liter, ba nepomôže ani zlepšiť zdravotníctvo.

Nedajme si vziať slobodu, nedajme si vziať náš domov

Matovič, Čaputová, Heger, Lipšic, Sulík, Kollár, Kolíková a Naď zavádzajú na Slovensku fašizmus, ktorý oni prezentujú ako spravodlivosť,“ zaťal poriadne do živého Pavol Slota, ktorý zároveň dôrazne vyzval: „Nedajme si vziať slobodu, nedajme si vziať náš domov, našu republiku. Nedovoľme, aby títo zločinci zobrali šťastnú a bezpečnú budúcnosť našim deťom!! Slovenský národ už nemá kam cúvnuť, musíme sa zjednotiť, vziať si späť moc, ktorá nám patrí a tento čaputovský režim poslať na politické smetisko a postaviť ich všetkých pred spravodlivý súd!! Kedy, keď nie teraz!?“

Slovenská Cosa Nostra bola odhalená. Fico, Kaliňák, Para sú tri mená, ktoré sú v súčasnosti v slovenských médiách najčastejšie skloňované. Ale čo ak toto grandiózne odhalenie a grandiózny škandál je len zástierkou niečoho iného?

Pavol Slota.

Statusom to ale do Slotu mladšieho nekončí. Pripojil aj krátke video, v ktorom sa vracia k situácii okolo obvinenia opozičných politikov a známeho advokáta.

V tomto návrhu zákona sa jasne hovorí o prekážkach práva voliť, o zákonom stanovenom obmedzení nás Slovákov na právo voliť. Odvoláva sa na starú známu problematiku COVID- 19,

Pavol Slota.

„Slovenská Cosa Nostra bola odhalená. Fico, Kaliňák, Para sú tri mená, ktoré sú v súčasnosti v slovenských médiách najčastejšie skloňované. Ale čo ak toto grandiózne odhalenie a grandiózny škandál je len zástierkou niečoho iného?“ – pýta sa kamerou, aby vzápätí upriamil pozornosť na niečo, čo je podľa neho veľmi podstatné. A to, že v stredu 20.4. bol do Národnej rady SR predložený návrh zákona, ktorý sa má týkať volieb. A to volieb ako takých, teda nielen župných, komunálnych, európskych či prezidentských, ale najmä parlamentných, ktoré majú byť v roku 2024. „V tomto návrhu zákona sa jasne hovorí o prekážkach práva voliť, o zákonom stanovenom obmedzení nás Slovákov na právo voliť. Odvoláva sa na starú známu problematiku COVID- 19,“ vysvetľoval.

Zdroj: fb/slota.pavol

Plánovane vraj pracujú na rozklade demokracie

„Režim poznáte, Úrad verejného zdravotníctva do sveta vypustí vyhlášku, a podľa toho, či budete pozitívni, alebo v karanténe čo i len ako osoba blízka, buď budete mať špeciálnu výnimku, alebo budete mať smolu a budete sa len pozerať, čo sa deje okolo, kto voliť môže a kto nie,“ popisoval scenár, za ktorý by si zrejme u časti verejnosti mohol vyslúžiť nálepku kovaného konšpirátora.

Dokonca sa začínam stotožňovať s tým, čo povedal pán Drgonec, že mladej demokracii, ako je tá naša, taká malá defenestrácia vôbec, ale vôbec nemusí uškodiť. Práve naopak, môže jej prospieť.

Uviedol šéf mimoparlamentnej strany.

Slota mladší má pri menách ako Čaputová, Matovič, Heger a Sulík jasno. O prezidentke aj menovaných koaličných politikoch uviedol, že ide osoby, ktorý sú súčasťou organizovanej skupiny. A ako podčiarkol, nie obyčajnou. „Pretože práve oni so svojimi úradníkmi, vyšetrovateľmi a prokurátormi sú organizovanou zločineckou skupinou. A nebál by som sa povedať, že sú teroristickou skupinou, lebo oni organizovane a plánovane pracujú na rozložení a rozklade právneho a demokratického štátu,“ tvrdo konštatoval.

Pavol Slota vyhlásil, že sa nebojí povedať, že sú to teroristi, pretože, ako uviedol, už dva roky terorizujú a ponižujú nás Slovákov. „Toto všetko im bude spočítané aj s úrokmi. A dokonca sa začínam stotožňovať s tým, čo povedal pán Drgonec, že mladej demokracii, ako je tá naša, taká malá defenestrácia vôbec, ale vôbec nemusí uškodiť. Práve naopak, môže jej prospieť,“ dodal v závere.

VIDEO Pavol Slota: Slovenský národ už nemá kam cúvnuť, musíme sa zjednotiť

Zdroj: fb/slota.pavol

Nuž, zdá sa, syn nemá od vyjadrení svojho otca vôbec ďaleko. Minimálne je rovnako priamočiary, či?


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Brutálny náklad potomka! Syn Slotu je, zdá sa, priamočiary ako otec: Kedy, keď nie teraz!?

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti