eReport.sk
Alebo Američania môžu všetko?
Poslanec NR SR Ľuboš Blaha (SMER-SD). Zdroj: tasr

VIDEO Blaha Osuskému s Dostálom: Prestaňte kopať do Ruska a miesto „do vojny“ začnite kričať „mier!“


Slováci chcú mier. Teda nie všetci. Za tých, ktorí áno, aj keď to pre našich „demokratov znamená, že sú vojnoví štváči,“ (áno, tí, čo volajú po mieri) sa na pôde parlamentu postavil podpredseda najsilnejšej opozičnej strany Smer-SD Ľuboš Blaha. Oprel sa najmä do členov SaSky, ktorí okrem iného, nedávno napísali otvorený list francúzskemu prezidentovi Macronovi a vysvetľovali mu históriu.. Ako nás oslobodila Amerika a nie Sovietsky zväz a aký sme my suverénny štát, ktorý nie je vo vazalstve USA, robíme to, lebo chceme..

Slováci chcú mier

Hovorí Ľuboš Blaha a poznamenáva, že aj nežiť v chudobe. Kým NR SR rieši, či je Rusko teroristický štát, „rohlík stojí dvakrát viac ako pred mesiacom a maslo tiež.“ O tom, ako dobre Hegerova vláda „poriešila“ mestá a obce, si môžete prečítať tu.

„Detinsky kopete do Ruska a myslíte si, že sa vás asi Putin zľakne. Vykrikujete o vojne, ale nehovoríte o mieri, “ prihovoril sa Dostálovi s Osuským. Ktorí si boli pred pár dňami pripomenúť na Slavíne Ukrajincov, ktorí nás oslobodili.

Ostatní padlí Sovieti, si zrejme žiadnu úctu nezaslúžia. Síce za nás položili životy. Obaja spomínaní tam boli spolu s Iniciatívou Mier Ukrajine, ktorá napríklad žiada, aby z Banskej Bystrice zmizol pamätník, prejav úcty obetiam 2. sv. vojny.

Osuského etnické čistky

Ľuboš Blaha Osuského skritizoval za jeho agresívne prejavy proti Rusku. Ktoré sa netýkajú len Putina. Ale podľa princípu kolektívnej viny, z pohľadu našich „demokratov,“ všetkých Rusov.

„Toto tu robil v minulosti Hitler. Vy žiadate potrestať ruských športovcov, žiadate trestať Rusov. Každý, kto je etnický Rus ma podľa vás trpieť. Lebo si to zaslúži. Ako si to zaslúžila Daria Duginová. Spamätajte sa človeče!“ rozohnil sa podpredseda Smeru.

„Vrieskate o fašistoch, čo iné ako fašizmus je podľa vás, keď chcete trestať každého Rusa len na základe jeho príslušnosti k ruskému národu? Rovnakou rusofóbiou trpel aj Hitler. Princíp kolektívnej viny, cenzúra, znevažovanie iných názorov aké prezentujete vy, to je tá vaša demokracia?“ uzavrel Blaha s dovetkom, že najväčšiu nenávisť šíria práve takto zmýšľajúci ľudia.

Zdroj: TOP z NR SR

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Blaha Osuskému s Dostálom: Prestaňte kopať do Ruska a miesto „do vojny“ začnite kričať „mier!“

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: