eReport.sk
Slová rakúskeho politika a kandidáta na prezidenta Geralda Grosza sú viac ako šokujúce. Zdroj: screenshot video FB / Gustáv Murín

VIDEO Ak má stáť v Haagu Putin, tak potom tam s ním musia byť aj Barack Obama, Tony Blair, George Bush st. a najmä Bill Clinton!

Z ruskej „špeciálnej operácie“ na Ukrajine sa už stala viac politická vojna ako tá, ktorá prebieha na bojisku. Z vyjadrení mnohých politikov je jasné, že USA, NATO, ale aj viaceré krajiny EÚ chcú dostať ruského prezidenta Vladimira Putina pred Medzinárodný súdny dvor v Haagu. Niektorí politici však zastávajú názor, že skončiť by tam mali aj niektorí americkí prezidenti.

Rakúsky politik Gerald Grosz v tom má jasno

Medzinárodní vyšetrovatelia, ktorí skúmali zločiny ruskej armády na Ukrajine sú presvedčení, že Vladimir Putin patrí pred Medzinárodný súdny dvor v Haagu, kde by mal byť súdený za zločiny, ktoré páchala jeho armáda na Ukrajine. Gustáv Murín, slovenský spisovateľ, publicista, scenárista a dramatik však na sociálnej sieti zverejnil zaujímavé video, v ktorom sa v rakúskej televíznej diskusnej relácii Fellner! Live vyjadril rakúsky politik Gerald Grosz na naše pomery doslova šokujúco o tom, že ak má byť hnaný pred súd v Haagu Putin, tak potom sa musia ísť aj niektorí americkí prezidenti za to, čo napáchali vojská USA v niektorých krajinách.

Joe Biden a jeho zahraniční poradcovia ešte pred niekoľkými mesiacmi prehlasovali, že neuznávajú jurisdikciu Haagu a podniknú najprísnejšie opatrenia proti tomuto súdu, pokiaľ sa Haag pokúsi súdiť vojnové zločiny spáchané občanmi USA.

Gerald Grosz, rakúsky politik a kandidát na prezidenta

Gerald Grosz bol nezávislým kandidátom na rakúskeho prezidenta, ktorý na funkciu hlavy štátu kandidoval u našich susedov v roku 2022, predtým však pôsobil vo viacerých politických stranách, okrem iných aj FPÖ (Strana Slobody Rakúska) či BZÖ (Aliancia pre budúcnosť Rakúska). Zrejme každý uzná, teda aspoň by mal, že tento rakúsky spisovateľ a najmä politik nie je žiadny hoaxer, ktorý by navyše nadŕžal Rusku. V spomínanej televíznej diskusnej relácii skonštatoval, že ho dráždi skutočnosť, že americký prezident Barack Obama dostal Nobelovu cenu za mier.

Americkí prezidenti chcú brutálny masaker!

„Za státisíce ľudí v Afganistane, v Sýrii, na Blízkom východe, v Eritrei, vo viacerých afrických štátoch, za vraždenie zo strany Američanov a Britov? Do dnešného dňa nebol postavený pred súd v Haagu! Pokiaľ teda v Haagu hovoria o spravodlivosti, potom by vedľa Vladimira Putina mali byť Barack Obama, Tony Blair, George Bush st., mŕtvola Busha staršieho múmia mladšieho a v prvom rade Bill Clinton!“ rozohnil sa Grosz a dodal: „A považujem za obzvlášť pozoruhodné, že je to Joe Biden, ktorý hovorí: „Haag by to mal vyšetriť!“ Joe Biden a jeho zahraniční poradcovia ešte pred niekoľkými mesiacmi prehlasovali, že neuznávajú jurisdikciu Haagu a podniknú najprísnejšie opatrenia proti tomuto súdu v Haagu, pokiaľ sa Haag pokúsi súdiť vojnové zločiny spáchané občanmi USA,“ konštatuje ďalej Grosz.

USA podľa neho dodnes udržujú v prevádzke centrum pre páchanie vojnových zločinov. Volá sa Abu Ghraib (pozn. v Iraku). Je to krajina najväčších vojnových zločinov. A ja beriem na vedomie, že vraždy v USA sa robia lusknutím prsta. Putin stále musí ísť do Haagu. Nemôžeme s ním vyjednávať o mieri. Americký zbrojný priemysel naďalej zarába svoje doláre. Nevytvoríme mier na Ukrajine. A americkí prezidenti z toho všetkého chcú brutálny masaker!“ povedal na záver videa rozohnený Gerald Grosz.

Zdroj: FB / Gustáv Murín


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ak má stáť v Haagu Putin, tak potom tam s ním musia byť aj Barack Obama, Tony Blair, George Bush st. a najmä Bill Clinton!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php