eReport.sk
Veronika Žilková
Veronika Žilková, foto: profimedia

Veronika Žilková o rozvodových dôvodoch: Dusno so Stropnickým?

Česká herečka Veronika Žilková (59) sa vydávala trikrát! Vraj je kvôli tomu precitlivená a rozorvaná. Vinu vraj nesú jej rodičia. Myslí to vážne?

„Za mojimi rozvodmi je ešte jedna vec: moji rodičia. Tí spolu strávili celý svoj život aj napriek tomu, že sa neustále hádali. Ctili to, že čo Boh spojí, človek nerozdelí. Snažili sa udržať rodinu i napriek tomu, že tam vládlo dusno. Nechcela som to zažívať vo svojich manželstvách,“ filozofuje známa herečka a mama Agáty Hanychovej.

Mohlo by vás zaujímať:

„Akonáhle som sa vydala a objavilo sa tam dusno, tak som to vzdala. Rozviedla som sa. Netušila som, že dusno do manželstva patrí podobne ako pohoda. A udržať si manželstvo je oveľa ťažšie. V práci si vystačíme aj s diplomaciou, do rodinných vzťahov zasahujú city. Veľa vecí sa vás dotýka osobne,“ hovorí herečka.

Jej tretím manželom je bývalý herec a dnes politik Martin Stropnický. „Bola by som rada, keby moje posledné manželstvo vydržalo do konca. Napokon ten koniec nie je zase až tak ďaleko, vzhľadom na to koľko máme rokov.“

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport