eReport.sk
Agáta Hanychová, foto: instagram A. H.

Agáta Hanychová sa vrhla na dobrodružný biznis. S Prachařom už neráta!

Rozbieha podnikanie. Po rozvode s Jakubom Prachařom našla lásku po boku mladého Adama, ktorý sa priznal, že celé leto žije v obytnom aute. Modelku to inšpirovalo na biznis projekt.

Na svojho exmanžela chrlí jednu nepeknú hlášku za druhou. Je teda zrejmé, že sa Agáta Hanychová (35) s hercom a moderátorom Jakubom Prachařom (37) nerozišli v dobrom. Naposledy sa do neho pustila kvôli finančnému vyrovnaniu. „Iné ženy na rozvode zarábajú, ja evidentne nie. Dievčatá, keď si budete niekoho brať, urobte si predmanželskú zmluvu. Neberte si č*rákov!,” rozhorčila sa. Hanychová je rozvedená od minulého roku, finančné vysporiadanie však neskončilo. Aby mohla Jakuba vyplatiť z polovice spoločného domu na okraji Prahy, predala dokonca jej matka, herečka Veronika Žilková, chalupu v horách. Ale ani šesť miliónov českých korún vraj nestačilo. Po tejto skúseností modelka tvrdí, že sa už vydávať nemieni.

Zmenila si meno

Priezvisko si už na matrike zmenila z Prachařová späť na dievčenské Hanychová. „Mohla som si pokojne nechať urobiť zmenu na Fialová, aj to by vraj išlo. A či si po ďalšej svadbe nechám dievčenské priezvisko? Neviem, ako vám mohlo vôbec napadnúť, že by som sa ešte niekedy vydávala,“ vyhlásila. Aj keď na svadbu nepomýšľa, s novým priateľom Adamom sa predsa len pustila do spoločného záväzku. Stavajú si obytné auto, ktoré ich vyjde na pol milióna českých korún, čo je 20 000 eur. „Kúpili sme Craftra, obrovskú dodávku, bude obytná. Adam ho bude prerábať. Už teraz sa chystám na to, že budem prvýkrát spať v aute. V tejto dobe to bude jediná možnosť cestovania po Česku, takže už sa teším. Budeme jazdiť s deťmi a vznikne určite aj nejaká relácia,” opísala svoje úmysly.

Život v „plechovke“

Jej nový priateľ má s týmto typom prepravy bohaté skúsenosti: „V tomto type auta bývam celé leto, takže nejaký čas v tom už žijem a také autá aj staviam. Bol to jej veľký sen a moja práca,” dodal na margo ich tandemu. Auto dostane meno rovnako ako napríklad jachta. Najprv vymysleli názov Plechovka: „Ako instantný život v plechovke,“ zasmiali sa. Auto bude mať solárne panely, čím zabezpečili v dodávke elektrinu. Stavbu pojazdného príbytku odhadujú na tri týždne. Celý proces budú uverejňovať cez svoj kanál.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Agáta Hanychová sa vrhla na dobrodružný biznis. S Prachařom už neráta!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti