eReport.sk
Očkovacia lotéria prináša mnohé prekvapenia Foto: rtvs

Veľká zmena v očkovacej lotérii: Hlavnú šou v nedeľu na obrazovkách už nenájdete!

S očkovacou šou Byť zdravý je výhra sa už od začiatku spájajú väčšie či menšie kontroverzie. Tie sa väčšinou týkali fungovania a pravidiel samotnej šou. Ďalšou veľkou zmenou je po novom presun hlavnej očkovacej šou z nedeľnajšieho vysielacieho času na iný deň.

Len nedávno sa objavila správa, že očkovaciu reláciu vytlačí z jej lukratívneho vysielacieho času iná šou RTVS. Ide o program Pečie celé Slovensko, ktorý verejnoprávna televízia bohato promuje. Práve gastrošou ale vystrieda lotériu Byť zdravý je výhra, ktorej hlavná relácia sa vysielala v nedeľu o 20: 30.

Viac článkov tu:

Spočiatku sa hovorilo o tom, že očkovacia lotéria skrátka bude začínať až po kuchárskej relácii. tento krok sa ale u divákov stretol s kritikou, pretože by tak lotériu vysielali až neskoro v noci. „Vnímali sme názory a diskusie divákov, ktorí by uvítali skorší vysielací čas očkovacej prémie, a preto sme opätovne otvorili diskusie k tejto téme,“ vyjadril sa na webe RTVS generálny riaditeľ televízie Jaroslav Rezník.

Šéf verejnoprávnej inštitúcie vysvetlil, že po dohode s rezortom financií, ktorý šou zastrešuje, sa relácia presunie na sobotu, a to 20:30 hod. Zmena vysielania tak divákov čaká už od 9. októbra.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Veľká zmena v očkovacej lotérii: Hlavnú šou v nedeľu na obrazovkách už nenájdete!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti