eReport.sk
Zaočkovaná tenistka s manželom a synom sú už v exotike, foto: instagram

VEĽKÁ GALÉRIA LUXUSNEJ oslavy malého Jakubka: Dominika Cibulková si siahla hlboko do vrecka!

To, že Dominika Cibulková miluje luxus a užíva si ho na plné obrátky, je v celku známe. Spolu so svojim manželom chodia na lukratívne dovolenky a míňajú za prepychové kúsky jedna radosť. Čo by to však bola za matku, keby nedopriala aj svoju synovi Jakubkovi. Hlavne, ak ide o jeho narodeninovú oslavu.

Syn Dominiky Cibulkovej a Michala Navaru, malý Jakubko včera oslavoval svoj prvý rok. O tomto veľkom dni všetci vedeli už od vtedy, ako svojmu synovi kúpila na oslavu luxusné topánočky značky Dior za 700€ . Čo by to bolo za rodinu, keby mu poriadne nedopriali a najmä, čo by to bolo za Dominiku, keby nebola obklopená luxusom.

Všetky FOTO z oslavy syna Dominiky Cibulkovej nájdete vo VEĽKEJ GALÉRII

Zdroj: Instagram Dominika Cibulková

Luxusná párty sa niesla vo vintage štýle s kateringom, služobníctvom, súkromným barom a stolmi. Celá oslava sa držala hesla Jakubko z neba. Práve to bolo stvárnené plyšovými medveďmi, balónikmi, obláčikmi nad stolom, pojazdným vozíkom s občerstvením, detským kútikom. A darček? Jakubko od svojich rodičov dostal auto, ktoré mu môžu závidieť aj dospelý. Na oslave sa vozil v detskom elektrickom, vojenskom Jeepe Willys 4×4. Len samotné mini prevedenie, nestojí pár eur.

Na oslave nechýbali ani prominentný hostia, ako napríklad osobný štylista bývalej tenisky Andrej Kusalík, a šéfka estetickej kliniky Natália Selveková.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VEĽKÁ GALÉRIA LUXUSNEJ oslavy malého Jakubka: Dominika Cibulková si siahla hlboko do vrecka!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti