eReport.sk
zdroj foto: FB

VIDEO Premiér poďakoval poslancom, ale i občanom: Verím, že Programové vyhlásenie vlády naplníme!

Vďaka patrí i občanom. Premiér Robert Fico (Smer-SD) chce do konca kalendárneho roka presadiť potrebné zmeny. Do nového roka chce ísť so schváleným štátnym rozpočtom aj ďalšími cieľmi z Programového vyhlásenia vlády (PVV). Avizoval to vo videu na sociálnej sieti, v ktorom sa poďakoval poslancom Národnej rady (NR) SR za vyslovenie dôvery jeho vláde.

Vďaka patrí i občanom

„Národná rada SR dnes vyslovila dôveru vláde, ktorá vznikla ako koalícia Smeru, Hlasu a SNS. chcel by som poďakovať všetkým koaličným poslancom, ktorí nám dali dôveru a schválili Programové vyhlásenie vlády. Vďaka však patrí i obyvateľom Slovenska, za početné prejavy solidarity s novou vládou,“ uviedol premiér.

„Je to moja štvrtá vláda. Presne viem, do čoho ideme, čo nás čaká, a nemienim sa sťažovať,“ poznamenal tiež.

Dodal, že Programové vyhlásenie vlády nenazval „Lepšie, úspešnejšie, bezpečnejšie a pokojnejšie Slovensko,“ len z rozmaru, či náhodou. „Neželám si nič iné, len aby ste na konci mandátu mojej štvrtej vlády tento pocit mali,“ poznamenal.

Nie je času nazvyš

Robert Fico taktiež skonštatoval, že posunutie predčasných parlamentných volieb na koniec septembra tohto roka spôsobilo, že nová vládna koalícia má len štyri týždne na prijatie zásadných rozhodnutí, ktoré sa nedajú odložiť.

„Budeme však robiť všetko tak, aby ste boli svedkami nielen schválenia štátneho rozpočtu. Ale i zákonnej úpravy 13. dôchodkov, či bonifikácie úrokových sadzieb pri hypotekárnych úveroch,“ vyjadril sa šéf Smeru. S tým, že vláda chce postupne krok za krokom pretaviť schválené PVV do praxe.

Zdroj: FB R. Fico


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Premiér poďakoval poslancom, ale i občanom: Verím, že Programové vyhlásenie vlády naplníme!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php