eReport.sk
Robert Fico
zdroj foto: FB/Robert Fico

Nahnevaný Fico reaguje na výmysly niektorých médií: Z nenávisti proti nám im už riadne kvapká na karbid

Pokiaľ si niektoré médiá nezačnú plniť svoju zákonnú povinnosť, predseda vlády SR R. Fico preruší s nimi akúkoľvek komunikáciu. Opakovane klamú a píšu nepravdivé a neúplné informácie s jediným zámerom – UBLÍŽIŤ MU! Dnes to už vyvrcholilo a rozčúlený premiér reagoval na svojej sociálnej sieti.

,,V DENNÍKU N MUSÍ REDAKTOROM Z NENÁVISTI PROTI SMERU RIADNE KVAPKAŤ NA KARBID!“ Uviedol Robert Fico na svojej sociálnej sieti.

,,Prepáčte, že otravujem s takou hlúposťou, ale už sa mi zastavuje rozum. Niektoré médiá sa rozčuľujú, že s nimi nehovorím. Keď prestanú klamať, môžeme začať. V takom denníku N musí redaktorom z nenávisti proti nám riadne kvapkať na karbid. Napíšu hocakú hlúposť, klamstvo, len aby urobili zle,“ dodal v statuse.

Jediným cieľom denníka N

,,Dnes uverejnili, že som na sneme Smeru hovoril o potrebe pripraviť sa na predčasné voľby. O predčasných voľbách nepadlo ani slovo, naopak zvýrazňoval som rok 2027 ako koniec volebného obdobia. Povedzte mi, ktorý blbec by 50 dní po vyhratých voľbách a zostavení vlády hovoril o predčasných voľbách? Ja som hovoril o voľbách vedenia Smeru, ktoré budú po voľbách prezidenta a do EP. Samozrejme, že jediným cieľom denníka N bolo klamstvom vyvolať nervozitu v novej koalícii.“ uviedol premiér.

,,A môžete to s nimi skúšať po dobrom, či v zlom. Oni sa nikdy nezmenia – budú stále nenávistní klamári. Tak nech sa potom nečudujú.“ Dodal premiér.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Toto si myslia Slováci
  2. MARTINA LUBYOVÁ
  3. Šokujúci nález: Policajti našli predmet v tvare ľudskej lebky

,,KONŠPIRÁTORI Z DENNÍKA N ZASE KLAMALI!“ Reaguje Robert Fico v druhom statuse.

,,Hádam sa nám už nikto nečuduje, prečo považujeme komunikáciu s týmto plátkom za zabitý čas! Kde môžu, tam zaklamú, len aby nás očiernili. A keď ich nachytáme, tak sa takto na tajňáša opravia.“ Uviedol v statuse.

Nemá to s nimi žiaden zmysel…

,,Našou povinnosťou nie je strážiť ich objektívnosť, ale našim právom je ich ignorovať, ak svojim správaním porušujú svoju základnú zákonnú povinnosť pravdivo, včas a všestranne informovať,“ dodal v závere.

Zdroj: fb


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nahnevaný Fico reaguje na výmysly niektorých médií: Z nenávisti proti nám im už riadne kvapká na karbid

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php