eReport.sk
Veronika Velez-Zuzulová s Borisom Valábikom a Mariánom Gáboríkom
Veronika Velez-Zuzulová s Borisom Valábikom a Mariánom Gáboríkom, FOTO: Instagram/Boris a Brambor

Valábik, Gáborík a Velez-Zuzulová o sexe pred pretekmi a zápasmi. Komu z nich pomáhal?

Bývalá lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová prezradila v relácii Boris a Brambor zopár pikantností zo svojej kariéry. Nevyhla sa ani otázke o intímnostiach pred pretekmi.

Športoví odborníci nemajú túto tému stále zodpovedanú. Podľa niektorých je sex pred pretekmi či zápasom zlou voľbou, lebo súťažiacim vyprchá zo žíl adrenalín. Druhá skupina sa zase domnieva, že ich to upokojí, zbavia sa stresu a vedia sa lepšie sústrediť. Konečné rozhodnutie teda zostáva priamo na športovcov, aby sami zvážili, ako to ovplyvňuje ich výkony.

„Mala som to veľké šťastie, že som mala trénera aj manžela v jednej osobe. Takže som mala možnosť vyskúšať si na tréningoch i na pretekoch, ako to funguje. Dospela som k názoru, že to nerobilo žiadne zmeny.“

Veronika Velez-Zuzulová.

Boris Valábik a Marián Gáborík sa preto neváhali spýtať na túto pikantnú tému ani Veroniky Velez-Zuzulovej. Tá s odpoveďou dlho neotáľala a presne im vysvetlila, ako to prebiehalo počas jej kariéry.

„Mala som to veľké šťastie, že som mala trénera aj manžela v jednej osobe. Takže som mala možnosť vyskúšať si na tréningoch i na pretekoch, ako to funguje. Dospela som k názoru, že to nerobilo žiadne zmeny,“ odpovedala naša úspešná športovkyňa. Pri lyžovaní necítila v nohách ani ťažobu, ale ani viac ľahkosti, takže to jej výkony na svahu nijako neovplyvnilo.

Hokejisti mali odlišné skúsenosti

Keďže Veronika o sebe prezradila takéto dôverné informácie, na oplátku sa rovnakú otázku spýtala aj našich úspešných hokejistov. „Priznám sa, že som to skúšal iba raz. Nebolo to však nič pre mňa. Cítil som sa unavený, mal som ťažké nohy,“ ako prvý prezradil svoju skúsenosť Boris Valábik.

Úplne iné poznatky mal Marián Gáborík. „Nemal som s tým problém, ale mal som to nastavené ako taký rituál. Keď sa mi darilo v nejakom zápase, tak som si to zopakoval aj pred ďalším. Ak sa mi nedarilo, tak som sa nabudúce pošetril, ale potom som si to opäť zopakoval, aby som znova naštartoval tú pozitívnu sériu,“ odhalil svoje zvyky ohľadom sexu pred zápasmi v relácii Boris a Brambor na RTVS.

Viac sa dozviete:

  1. Marián Gáborík počas tlačovej konferencie Tipsport Ligy k All-Star víkendu 2020.

Hokejisti priznali, že sa túto otázku pýtajú športovcov často. Nikdy však neuvažovali nad tým, či bola odpoveď odlišná u žien a u mužov, keďže to môže mať na nich úplne iný vplyv. Veronika ich vraj inšpirovala k tomu, aby si aj v tomto smere viedli podrobnejšiu štatistiku.

FOTO: Veronika Velez-Zuzulová prijala pozvanie do šou Boris a Brambor

Veronika Velez-Zuzulová s Borisom Valábikom a Mariánom Gáboríkom, FOTO: Instagram/Boris a Brambor


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Valábik, Gáborík a Velez-Zuzulová o sexe pred pretekmi a zápasmi. Komu z nich pomáhal?

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php