eReport.sk
Foto: tasr

Úplne nahý Belmondo. Vnuk zverejnili jeho fotografiu ako ho Boh stvoril!

Po tom, čo obletela celý svet smutná správa, že zomrel legendárny herec Jean-Paul Belmondo, milióny fanúšikov po celom svete smútia. Naposledy sa však môžu pokochať jeho vypracovanou postavou. Fanúšičky môžu ďakovať rodine.

Zármutok Belmondových fanúšikov nie je nič v porovnaní s tým, čo teraz prežíva hercova početná rodina. Spomienku mu venovali aj jeho vnuci. Urobili to, ale trochu netradične.
Francúzsky herec Jean-Paul Belmondo († 88) sa do histórie filmu zapísal nezmazateľne. Na konte má desiatky filmových rolí, z ktorých sa mnohé stali kultom a inšpirovali ďalšie umelecké diela. Nie je preto žiadne prekvapenie, že po jeho smrti smúti celý svet.

Belmondo, instagarm


Belmondo sa preslávil ako šarmantný švihák a idol žien. Často stvárnil role zvodcov a hrdinov, ktorí o partnerky nemali núdzu. A práve v tomto duchu sa na neho rozhodli zaspomínať jeho vnuci. „Vodca klanu nás opustil, ale zanechal vo mne hodnoty, ktoré ma ovplyvnili na celý život. Choďte vpred bez toho, aby ste kedy prestali bojovať, vždy sa usmievajte, zostaňte pokorní, a predovšetkým milujte život. Dnes vďaka nemu neustupujem pred žiadnou prekážkou. Poznamenal si nás všetkých na celý život. Ďakujem,“ dojemne napísal hercov najstarší vnuk Alessandro Belmondo (30), syn jeho syna Paula (58), vo verejnom vyjadrení.
Ku krásnemu vyznania pripojil pomerne netradičné fotku. Namiesto portrétu alebo rodinnej fotografie, ako býva zvykom, totiž zvolil záber z hercovej mladosti, na ktorom je úplne nahý.
Nakoniec okrem hereckého talentu si získal pozornosť aj svojim výzorom.

Foto: profimedia, tasr instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Úplne nahý Belmondo. Vnuk zverejnili jeho fotografiu ako ho Boh stvoril!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti